Sayfa 912/1012 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Teşekkürler myfınans.sabit getirili fonlar içinde en iyi getiri nerede acaba inceleme yaptınızmı.ben başladım incelemeye.801 fena değil sanki.işbank.daha iyi fon varmı veya başka bişey .ne almalı karar veremedim ya.arastırıyorum.kimi uzun vade altın diyor.dolar içinde 5 dip diyenler var.şimdilik günlük para piyasası fonu iyi gıbı

2.  Alıntı Originally Posted by zaftra Yazıyı Oku
    Teşekkürler myfınans.sabit getirili fonlar içinde en iyi getiri nerede acaba inceleme yaptınızmı.ben başladım incelemeye.801 fena değil sanki.işbank.daha iyi fon varmı veya başka bişey .ne almalı karar veremedim ya.arastırıyorum.kimi uzun vade altın diyor.dolar içinde 5 dip diyenler var.şimdilik günlük para piyasası fonu iyi gıbı
    Para piyasası fonları içinde Vakıf 6 bir tık önde.Ama diğerleri de birbirine çok yakın.

Alıntı Originally Posted by zaftra Yazıyı Oku
    Teşekkürler myfınans.sabit getirili fonlar içinde en iyi getiri nerede acaba inceleme yaptınızmı.ben başladım incelemeye.801 fena değil sanki.işbank.daha iyi fon varmı veya başka bişey .ne almalı karar veremedim ya.arastırıyorum.kimi uzun vade altın diyor.dolar içinde 5 dip diyenler var.şimdilik günlük para piyasası fonu iyi gıbı
    801 fon fiyatlarını excelde tablo yaptım takip ediyorum bir çok bankanın faiz getirisinden çok çok iyi görünüyor...1.hane fon getirsi yüzdesi .2 hane faize uyarladığımızda faiz karşılığı yüzdesi ..oranlar iyi görünüyor...

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Para piyasası fonları içinde Vakıf 6 bir tık önde.Ama diğerleri de birbirine çok yakın.
    bence 1. akbank .......ikinci işbankası aralarında çok ufak fark var ....tefas dan bakarsanız karşılaştırmalar var

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

Büyüklük bazlı inceleme yapabilirsiniz..

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    bence 1. akbank .......ikinci işbankası aralarında çok ufak fark var ....tefas dan bakarsanız karşılaştırmalar var
    yılbaşından bu yana,
    Vakıf 6-- 0.60
    Akbank--0,49
    İşbank--0,52

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku

8. Değerli bilgiler için çok teşekkürler.çok faydalı oldu.exel tablosuda güzel olmuş takıp acısından.bıyere yazıp not almaktansa tabloda herşey gozukuyo

Sayfa 912/1012 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •