Sayfa 134/1012 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    6 aylık bağlarken, 1 yıl bağlasam mı diye de çok düşünmüştüm.
    Bakalım ne olacak.
    Yeni yılda 30'lu oranlar görürsem 1 yılı yine düşünürüm.
    Dünyada nominal olarak en yüksek faiz veren ülkelerdeniz.
    %33 den devam eden 26 aralik vadeli 97 gunluk aktiften bagladigim bonoyu simdiki aklim olsaydi en az 180 gun baglardim...ustelik bunu bile bile lades dedim...biliyordumda bu lale devrinin uzun surmeyip faizlerin dut gibi patir patir dusecegini...o vakit forumda cogu kisi kisa vade gidelim 1 ay cok uzun %40 lar geliyor vs vs...gulup geciyordum tabiki..;))

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Üstad iyi de stopajlar düştükten sonra reklamlarında bono faizlerini kullanıp müşteri topladılar. Mevduat karşılıklarını göstermediler. Stopaj tekrar yükseldikten sonra bu sefer mevduat karşılığının reklamı dönmeye başlayacak. Ama kendisinde bir stopaj değişikliği yok. Parasını aktifte bonoda tutan mudi daha az kazanacak demek oluyor bu.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yoldaşim hesap ortada..hesap makinen onunde...paranda cebinde...hangi kebap salonu senin için cazipse oraya siparis vereceksin...unutma bazi kebapcilarda lahmacun 10 ye satilirken digerlerinde 5 tl ye kadar dusebiliyor...onemli olan seni ne kadar doyuracagi..

Chucky......................caddd bebeği

3.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    %33 den devam eden 26 aralik vadeli 97 gunluk aktiften bagladigim bonoyu simdiki aklim olsaydi en az 180 gun baglardim...ustelik bunu bile bile lades dedim...biliyordumda bu lale devrinin uzun surmeyip faizlerin dut gibi patir patir dusecegini...o vakit forumda cogu kisi kisa vade gidelim 1 ay cok uzun %40 lar geliyor vs vs...gulup geciyordum tabiki..;))
    Chucky üstad aralık ayında vadeyi ne düşünüyorsunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Aktifbank gunluk faizlerini carsamba yada parsembe gunu %27.50 olan faizlerini %27 ye cekecekler....sebebide stopaj kesintilerinin kasim ayi sonunda kalkacak olmasina hazirlik imiş..yoldaşlara duyurulur....umarim olmaz..

Chucky.............yeşil parkali cadde bebeği
    Bari ay sonunu bekleselerdi. Maaştan ilave yapacaktık.
    28 faizli bonolar 220 gün devam ama yenileri 27 bağlayacak olmak üzdü.

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Vakıf oranları çok düşürdü....
    Dolarda dün 4.5 dediler TL'yi bilmiyorum...
    Dolar için ICBC'ye sorun bence... daha iyi teklif alabilirsiniz...
    Dün Odeabank USD 44 günlük %5.75 ile bağlandı. Geçenn ay %6.5 vermişlerdi. İntikamını yıl sonunda alırız.

Bir kanada bankasının müşterilerine şöyle bir notu var. (Dolar sevicilere)

Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Chucky üstad aralık ayında vadeyi ne düşünüyorsunuz?
    Blanco donemi oldugu için başta mevcut bulundugum aktifte aralikta gene en az %28 civari yada uzeri normal gunluk olmayan bono bulursam 92 gun bağlarim...bulamasam o vakit gunluk devam ederim...27 aralik tarihinede gene aktiften 5.38 den senden dolar alirim opsiyonuda yapmistim. Kimbilir belkide bu seviyeden dolarada donebiliriz...bellimi olur....ama bence zor artik 5.30 lar aralikta...primi bize kalmis olur..)

Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    Bari ay sonunu bekleselerdi. Maaştan ilave yapacaktık.
    28 faizli bonolar 220 gün devam ama yenileri 27 bağlayacak olmak üzdü.
    Cek kredi koy uzerine be yoldaşim...uzuldugun seye bak..)...şaka tabiki..0,50 puan icin hayat devam ediyor...takma..

8.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Blanco donemi oldugu için başta mevcut bulundugum aktifte aralikta gene en az %28 civari yada uzeri normal gunluk olmayan bono bulursam 92 gun bağlarim...bulamasam o vakit gunluk devam ederim...27 aralik tarihinede gene aktiften 5.38 den senden dolar alirim opsiyonuda yapmistim. Kimbilir belkide bu seviyeden dolarada donebiliriz...bellimi olur....ama bence zor artik 5.30 lar aralikta...primi bize kalmis olur..)
    Tşk sn chucky 6 aylık yada yıllık düşünmüyorsunuz yani

Sayfa 134/1012 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •