Sayfa 470/1012 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Her konuda ekonomik düşünmek iyidir ve asla insanı dara düşürmez.
    Her konuda ekonomik davranmak asla ve asla cimrilik değildir.
    Olsa olsa tutumlu olmaktır.
    Eskiden yaslilarimiz hep öğüt verirdi.para kazanmak önemli değil, Onu tutmak önemli derdi.
    Aslında belirli bir tasarruf döneminden sonra çok fazla tutumlu olmaya da gerek yok ama şahsi görüşüm para eşyaya değil deneyime harcanmalı.
    Zira deneyim hem daha verimli hem de belirli bir evreden sonra tadını aldıktan sonra yerini hiç bir şey tutmuyor, örneğin eşya insanı tatmin etmiyor. Bu da ek bir tasarrufa neden oluyor. Ama bu tasarruf artık bu aşamadan sonra sıkıntı yaratan bir tasarruf süreci değil kişinin tercihlerinden kaynaklanan bir sonuç oluyor.

300kTL'lik bir araba mı ? Dünyanın 15-20 ülkesini gezip değişik tatlar ve insanlar tanımak mı deseniz ben ikincisini tercih ederim.

Derseniz ki hem gez hem de arabayı al , o zaman da yine arabayı almak yerine 2 katı fazla ülkeyi gezip yemeklerini tatmayı sokaklarında gezmeyi tercih ederim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bende duz vites var.hic sorun yok 7.sene.golf den baska araba almam.
    Golf iyidir güzeldir ama servisle ahbap eder adamı .
    Ancak Fren sistemi superdir hatta efsanedir .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Servise sadece bakim icin gittim.ama itinali kullaniyorum.motor çok iyi.

4.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    sim kart değiştirnce internet bankacılığı bloke olmuyor mu?
    mobilde olmayabilir... mobil açık kalabilir... !
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

5.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    TV'de banka hesaplarını boşaltan siber çete haberi var. Çetede polis ve nüfus müdürlüğü çalışanı olması, sahte kimlik üretilmesi, sim kartın yenisinin çıkartılması dikkat çekici.
    Bu nedenle anne kızlık soyadı olarak her zaman sizin uydurduğunuz bir kelimeyi kullanmanızı öneririm. Ayrıca internet bankacılığı kullananlar eft limitini her zaman sıfır yapmalı. Bu güvenlik önlemi aşılırsa zaten banka içinden yardım alındığı anlaşılır.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Hocam bende Bulgar çifte vatandaşıyım ordan araç almak kolay ama buraya getirmek için kırk takla atsan yetmiyor türkiyede 2 yıl kullanabilmek için bi sorup soruşturdum bulgaristanda 185 gün kalmam gerekiyormuş şaka bi yana araçlar çok ucuz
    Bulgar dogumlumusunuz yoksa soyagacindami aldiniz?

7. Çift tuşlu sifon alın .

Büyük ve küçük için ayrı ayrı basarsınız .🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 470/1012 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •