Sayfa 110/1012 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Bu arada borsadaki küçük yatırımcı akıllanmayacak... Bu kaçıncı arkadaş...Her seferinde gel-gel hareketine kanıp, yabancı malı kucaklarına veriyor ve endeksi 90 bine geri çekiyor....

2.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Bahri üstat,hadi diyelim o rakam geldi... O zaman senin kasko 6,30 ne olacak?Bence yeniden yapılandırma iste sen de....
    Benim kasko 6.30 üzerindeki dalgalara karşı koruma kalkanı oldu 4.26 ya dolar inerken faizde bu seviyede kalırsa 6.30 luk doları madalya olarak saklarım

3.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Ökmen ilave politik bir şok olmazsa teorik olarak Dolar/TL 'nin 4.26'lara kadar inebileceğini söyledi. Ökmen "ancak son 2 aylık enflasyonun tahribatını eklersek kur 4.60'lara yükselebilir." diye konuştu.

Güzel şaka.
    Sn. Ökmen atılacak adımların piyasaların beklentileri ile uyumlu olması durumunda doların dip değeri olarak 4.60'ı işaret ediyor. Yani çok ihtiyatlı biri iseniz dolar portföyü oluşturmak istediğiniz durumda stratejinizi dibin 4.60 tl olacağı varsayımına göre oluşturabilirsiniz. Yok biraz risk severim biraz da bu hükümetin bir tarafları oynar diyorsanız dolar dip rakamını 5 tl'ye çıkararak kasko yapmaya başlayabilirsiniz.

En son kendim usd portföy oluşturmaya başlarken de dibin 5 tl olabileceği hesabına göre yapmıştım. Yani dolar 5 tl'ye yaklaşırken alımlarımı artıracaktım ama ne yazık ki 5.31 tl'den döndü. Şu anda kısa vadede dolar en fazla nereye çıkarın hesabını yapmaya çalışıyorum, dip az çok belli oldu çünkü.

Bu hükümet başta olduğu sürece artık 5 tl'nin altı hayaldir, olsa da kısa sürede tekrar 5'in üstüne atar kendini. Damadın son günlerdeki "operasyon" söylemleri de sanırım dolardaki yeni zirvelere yandaşı psikolojik olarak hazırlama çabasından başka bir şey değil..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4. hep kazanan bankalar. enflasyon 25,25 koy üstüne %5 vergiyi yuzde 26,5.
    0.25 eksik veriyolar hep 32 güne

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Hürriyet yazarı Cansu Çamlıbel, ABD'de yürütülen 'Atilla davası' ile ilgili olarak "Washington'da son haftalarda Halkbank aleyhindeki iddianamenin hazır olduğu ve çok yakında kamuoyuna açıklanacağı konuşuluyor" dedi.

Hakan Atillanın bu sefer tanık olacağı söylentisi var piyasada...

adamın mahkumiyeti önümüzdeki yaz bitiyor, niye tanıklık yapsın ki..?
    ben memlekete bir daha dönmeyeceğim diyorsa başka lakin zannetmem
    akp iktidarda oldukça ne memlekete girebilir ne de ailesi rahat eder..

6. Tekrar merhaba arkidişler,
    Az önce alınan taptaze, sıcacık TL vadeli mevduat oranından bahsetmek istiyorum sizlere:
    Banka: İş
    Vade: 32 gün
    Hesap durumu: temdit
    Oran: % 23,80
    Herkese selamlar

7. Ayın 16 sınsa dönecek 250 K var yetişebilirse %25 den 6 ay bağlamayı düşünüyorum diğerini bağlayabildim

8.  Alıntı Originally Posted by Crunch Yazıyı Oku
    Tekrar merhaba arkidişler,
    Az önce alınan taptaze, sıcacık TL vadeli mevduat oranından bahsetmek istiyorum sizlere:
    Banka: İş
    Vade: 32 gün
    Hesap durumu: temdit
    Oran: % 23,80
    Herkese selamlar
    Tutar : Arka Diş

¿¿¿

syg,

Sayfa 110/1012 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları