Sayfa 576/1012 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Amca başlığı komple engellemem lazım o zaman. Kaç sayfadır 1 tane oran yok hep. Veni vidi vici, kim kimi ipti. Oran paylaşsa biri güzel bir oran, arada kaynamama ihtimali yok. Okumak istedikten sonra zaten yüzlerce makale var. Sen yetkili bi abüye benziyosun
    Estagfurullah ne yetkilisi yetkili mi olur forumlarda.Okuman olmasına sevindim, hatta yazman bile var,bir de engelle tuşuna basmayı becerirsen olay tamamdır ,faiz falan gibi konularda yazılacak pek bişi yok o 24 verdi bu 25 verdi gibi üç cümlelik yazılar.İnsanlar sıkılır diye arada yazdık bazı şeyleri ama sen engelle beni bence.))))))))))Abü derken tam anlamadım nece o kelime.Yazma da sıkıntı var galiba tam çözememişsin o olayı ,okumayı da pek sevmiyorsun ,engelle sen en iyisi beni .

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu kis zor gececek..
    Artik herkes krizi iliklerine kadar hisseder oldu.
    Bim'den sogan aldik dun kilosu 10 TL idi.
    Syg,
    Doğalgazda düşme yok.
    Eletirikte düşme yok.
    Eğitimde düşme yok.
    Gıdada düşme yok.
    Ama enflasyonde düşme var yersen.

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Estagfurullah ne yetkilisi yetkili mi olur forumlarda.Okuman olmasına sevindim, hatta yazman bile var,bir de engelle tuşuna basmayı becerirsen olay tamamdır ,faiz falan gibi konularda yazılacak pek bişi yok o 24 verdi bu 25 verdi gibi üç cümlelik yazılar.İnsanlar sıkılır diye arada yazdık bazı şeyleri ama sen engelle beni bence.))))))))))Abü derken tam anlamadım nece o kelime.Yazma da sıkıntı var galiba tam çözememişsin o olayı ,okumayı da pek sevmiyorsun ,engelle sen en iyisi beni .
    Sayın Hakem zorla engelleteceksiniz kendinizi. Bence uğraşmayın genç kardeşimizle. O şimdi dünyayı kendisinin yarattığını herşeye hakkı olduğunu düşünüyor. Hoşgörün. İlerde çok gülecek bugünkü kendine.
    Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Mevduat oranlarından ziyade kim kimi yesin başlığına döndü burası. Yazılarınızı severek okuyorum ama bunların konuşulması gereken başlık burası mı abilerim. Orandan başka yorum yapılmamalı, oran paylaşımları arada kaynamamalı
    Benim hem orancıları hem de yorumculrı memnun edecek bir önerim olacak. Gecceanduana kardeşimiz aslında satır aralarında benim önerimin ipucunu vermiş. Yorumları severek okuduğunu söylemiş yani yorumlarla ilgili bir bir rahatsızlığı yok ama oranların da arada kaynamasından rahatsız olduğunu haklı olarak dile getirmiş. Yani ne yardan ne de serden vazgeçmeyelim demiş kısaca.

Benim önerim, sabah saatlerinden itibaren çok önemli bir gelişmeyi bildirmek dışında iş günlerinde belli bir saate kadar yorum yapılmasından kaçınılması. Aklımdan geçen saat 16.00. Yani bu saate kadar yorumlarımızı ve diğer paylaşımlarımızı sınırlı tutalım, saat 16.00'dan sonra deyim yerindeyse "atış serbest" olsun. Bu şekilde başlığı kuru kuruya oranların paylaşıldığı ruhsuz bir ortam olmaktan çıkarırken başlığın asıl amacı olan oran paylaşımını da sekteye uğratmamış oluruz. (Aslında tatil günlerinde böyle bir uygulama konusunda konsensus sağlanmış durumda. Bu günlerde niye oran paylaşmıyorsunuz diyenin kafasına "bankalar kapalı, ne oranı" diye vurulup duruluyor zaten)

Naçizane önerimdir, amacım orta yolun bulunup başlığın ahengini sürdürmesini sağlamaktır. Önerim diğer forumdaşların katkılarına açıktır. Saygılar...
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem zorla engelleteceksiniz kendinizi. Bence uğraşmayın genç kardeşimizle. O şimdi dünyayı kendisinin yarattığını herşeye hakkı olduğunu düşünüyor. Hoşgörün. İlerde çok gülecek bugünkü kendine.
    )))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gecen sene 115 TL gelen kasim ayi dogalgaz faturasi bu sene kasimda 460 TL geldi.

Ben simdi ne yapayim?

2 derece dusurdum mecburen evin isisini...

Belki de palto ile dolasirim bu kis evin icinde.

Soyunarak degil, giyinerek yatarim gece.

Syg,
    birincisi ; geçen sene kış olmadı desem yeridir bu sene kış zorlu,

ikincisi; yaşlandıkça ve hareketsizlik insanı üşütür , bir şişe JAGERMeifter al arada şişeden 2 yudum çek bak bakalım üşüyormusun

üçüncüsü; zamlar geçen seneden daha yüksek ve konjektür dahada kötü bu insanı kötümser ve umutsuz yapıyor çaresi yine JAGER bence

dödüncüsü ; yak gitsin ne yapacan bu kadar parayı

bu zamanda testiyi kıranda bir kırmayanda salla gitsin....Saygılar
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Borsada milleti nasılda kekliyorlar. 10 kağıtla yükseltip 100 kağıtla çıkıyorlar.

Nasılsa millet olarak keke düşkünüz 1 kek tek adamlık getirdi bu ülkeye.
    Her millet layığıyla keklenir.

8.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    İhtiyarlar, herşeye ders veriyorsunuz ama hala başlığı, tamamen başlığa uygun bile kullanamıyorsunuz. Sonra biz küçükler, sizin gibi yorumlarına önem verdiğimiz yaşlıları bu laftan anlamamaları sebebiyle bunak olarak tanımlayınca azar işitiyoruz sizden
    Haklısınız ama kimsede bankaya yatırcak para kalmadı ki bankaya gidip oran sorsun, sen gençsin hade bi koşu sorda yaz bakalım bizde senden öğrenelim
    ha bu arada bugünün genci yarının yaşlısı ona göre sizi görmek nasip olur inşallah
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

Sayfa 576/1012 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •