Sayfa 577/1012 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Benim hem orancıları hem de yorumculrı memnun edecek bir önerim olacak. Gecceanduana kardeşimiz aslında satır aralarında benim önerimin ipucunu vermiş. Yorumları severek okuduğunu söylemiş yani yorumlarla ilgili bir bir rahatsızlığı yok ama oranların da arada kaynamasından rahatsız olduğunu haklı olarak dile getirmiş. Yani ne yardan ne de serden vazgeçmeyelim demiş kısaca.

Benim önerim, sabah saatlerinden itibaren çok önemli bir gelişmeyi bildirmek dışında iş günlerinde belli bir saate kadar yorum yapılmasından kaçınılması. Aklımdan geçen saat 16.00. Yani bu saate kadar yorumlarımızı ve diğer paylaşımlarımızı sınırlı tutalım, saat 16.00'dan sonra deyim yerindeyse "atış serbest" olsun. Bu şekilde başlığı kuru kuruya oranların paylaşıldığı ruhsuz bir ortam olmaktan çıkarırken başlığın asıl amacı olan oran paylaşımını da sekteye uğratmamış oluruz. (Aslında tatil günlerinde böyle bir uygulama konusunda konsensus sağlanmış durumda. Bu günlerde niye oran paylaşmıyorsunuz diyenin kafasına "bankalar kapalı, ne oranı" diye vurulup duruluyor zaten)

Naçizane önerimdir, amacım orta yolun bulunup başlığın ahengini sürdürmesini sağlamaktır. Önerim diğer forumdaşların katkılarına açıktır. Saygılar...
    güzel fikir ama bu seferlik beni affedin size gelesiye kadar çenem düştü bundan sonra dikkat ederim...
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Estagfurullah ne yetkilisi yetkili mi olur forumlarda.Okuman olmasına sevindim, hatta yazman bile var,bir de engelle tuşuna basmayı becerirsen olay tamamdır ,faiz falan gibi konularda yazılacak pek bişi yok o 24 verdi bu 25 verdi gibi üç cümlelik yazılar.İnsanlar sıkılır diye arada yazdık bazı şeyleri ama sen engelle beni bence.))))))))))Abü derken tam anlamadım nece o kelime.Yazma da sıkıntı var galiba tam çözememişsin o olayı ,okumayı da pek sevmiyorsun ,engelle sen en iyisi beni .
     Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem zorla engelleteceksiniz kendinizi. Bence uğraşmayın genç kardeşimizle. O şimdi dünyayı kendisinin yarattığını herşeye hakkı olduğunu düşünüyor. Hoşgörün. İlerde çok gülecek bugünkü kendine.
    İhtiyarlar, neden bu kadar aksisiniz. Yanlış birşey mi söyledim. Başlığın amacı ne diye kendinize sorsanız kimin saçma konuştuğunu az çok anlarsınız. Engellemeyle olacak iş değil, sözde internet başına oturmuş ihtiyarlarsınız ama başlığı anlamıyorsunuz. Yetkili bi abiye benziyosun derken sosyal medyada fenomen ol uş bir videodan alıntı yaptım ama siz ileri teknoloji kullanıcıları anlamazsınız telefondan yazarken i yerine ü ye basmışım. Huysuz ihtiyarlar siziiii vıdı vıdıyı ayrı başlıkta yapalım diyorum anlamak zor olmamalı. Yoksa yorumlarını sevdiğim kişilerde var, aynı zamanda oran paylaşan. Herkesi engelleyelim mi. Mantığa bak

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu kis zor gececek..
    Artik herkes krizi iliklerine kadar hisseder oldu.
    Bim'den sogan aldik dun kilosu 10 TL idi.
    Syg,
    İşin komiği, o kadar ilerizekalı insanlar var ki yaşadıkları onca sıkıntının hesabını kendi seçtikleri politikacılardan sormayı akıllarına bile getirmiyolar.

Adam fakir halkın gözünün içine baka baka dalga geçiyor "et fiyatları, halkın refah seviyesi yükseldiği için artıyor" diyor. 2 aydır et yiyememiş insanlar alkışlıyor.

Hatta ve hatta, ilerizekalılıklarını bir level daha atlatıp genelde yaşadıkları bu ilik rahatsızlığını yerelde de hissedebilmek için canla başla çalışacaklar.

Her millet layığıyla yönetilir.

4. Dolar 5.4189 Alım zamanı mı? Satış Zamanı mı? Karar veremedim...

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    İhtiyarlar, neden bu kadar aksisiniz. Yanlış birşey mi söyledim. Başlığın amacı ne diye kendinize sorsanız kimin saçma konuştuğunu az çok anlarsınız. Engellemeyle olacak iş değil, sözde internet başına oturmuş ihtiyarlarsınız ama başlığı anlamıyorsunuz. Yetkili bi abiye benziyosun derken sosyal medyada fenomen ol uş bir videodan alıntı yaptım ama siz ileri teknoloji kullanıcıları anlamazsınız telefondan yazarken i yerine ü ye basmışım. Huysuz ihtiyarlar siziiii vıdı vıdıyı ayrı başlıkta yapalım diyorum anlamak zor olmamalı. Yoksa yorumlarını sevdiğim kişilerde var, aynı zamanda oran paylaşan. Herkesi engelleyelim mi. Mantığa bak
    Yok herkes için cevap veremem de beni engelleseniz çok makbule geçer))))Bunak diyorsun ,vıdı vıdı yapıyorsunuz diyorsun,yazını yollamadan bir kontrol okuması yapmıyorsun.Okumayı sevmiyorsun yazmayı seviyorsun,maalesef gençliğin özeti gibisin cidden.En azından bunak lafın için beni geçtim ,genel olarak bir yanlış maksadını aşan bir kelime oldu demeni beklerken hala akıl veriyorsun.Neyse konu nerden nereye geldi.Arkadaşlar benim paramın çoğu zaten altında.Bu forumu bazı yazarlarını çok sevdiğimden takip ediyorum.Çok bilgili arkadaşlar var burda.Asgari ücret konusunda hassasiyetim aşırı uçlarda ,çünkü cidden içler acısı durumlar yaşanacak gelecek yıl,pek çok işsiz genç insan olacak.İşsizlere , asgari ücretli çalışanlara,emeklilere hassasiyetim çok olduğundan bir şeyler yazdım.Gereksiz yere uzattığım yazılar oldu okuyanlardan özür dilerim.Gecceanduana sen özüre dahil değilsin ha ona göre )))))))

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Estagfurullah ne yetkilisi yetkili mi olur forumlarda.Okuman olmasına sevindim, hatta yazman bile var,bir de engelle tuşuna basmayı becerirsen olay tamamdır ,faiz falan gibi konularda yazılacak pek bişi yok o 24 verdi bu 25 verdi gibi üç cümlelik yazılar.İnsanlar sıkılır diye arada yazdık bazı şeyleri ama sen engelle beni bence.))))))))))Abü derken tam anlamadım nece o kelime.Yazma da sıkıntı var galiba tam çözememişsin o olayı ,okumayı da pek sevmiyorsun ,engelle sen en iyisi beni .
     Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem zorla engelleteceksiniz kendinizi. Bence uğraşmayın genç kardeşimizle. O şimdi dünyayı kendisinin yarattığını herşeye hakkı olduğunu düşünüyor. Hoşgörün. İlerde çok gülecek bugünkü kendine.
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok herkes için cevap veremem de beni engelleseniz çok makbule geçer))))Bunak diyorsun ,vıdı vıdı yapıyorsunuz diyorsun,yazını yollamadan bir kontrol okuması yapmıyorsun.Okumayı sevmiyorsun yazmayı seviyorsun,maalesef gençliğin özeti gibisin cidden.En azından bunak lafın için beni geçtim ,genel olarak bir yanlış maksadını aşan bir kelime oldu demeni beklerken hala akıl veriyorsun.Neyse konu nerden nereye geldi.Arkadaşlar benim paramın çoğu zaten altında.Bu forumu bazı yazarlarını çok sevdiğimden takip ediyorum.Çok bilgili arkadaşlar var burda.Asgari ücret konusunda hassasiyetim aşırı uçlarda ,çünkü cidden içler acısı durumlar yaşanacak gelecek yıl,pek çok işsiz genç insan olacak.İşsizlere , asgari ücretli çalışanlara,emeklilere hassasiyetim çok olduğundan bir şeyler yazdım.Gereksiz yere uzattığım yazılar oldu okuyanlardan özür dilerim.Gecceanduana sen özüre dahil değilsin ha ona göre )))))))
    Amca neden bu kadar kızıyorsun. Camide top oynayan çocukları kovalayan amcalar gibisin. Bunak dedik diye kozgınca mı söyledik. Hiç gülmeyelim şu hayatta. Hep eli sopalı amcalar kızmasın diye uğraşalım. Tamam madem bunak lafımı üstüne alındın, özür dilerim sen beni dahil etmesende.

Özür diledim ama bak yazmadan duramıyorum yazını yollamadan kontrol okuması diyorsun ama başlığı okumuyoraun yorum yaparken diyorum ve kaçıyorum. Saygılar

7. Asgari ücretlimi burda herkes ?

Yaw kşmse kşmseyi kandırmasın ..Bir işyeri açın 10 tane işçi lazım .Hanginiz asgari ücretin üzerinde maaş verecek ..
    Rxpu doğruyu yazmış ..Hakeden zaten alıyor yüksek maaş .
    Çoğu insan çalıştıracak işçi bulamıyor çünkü adam kahvede okey oynarım o maaşa çalışmam diyor ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Amca neden bu kadar kızıyorsun. Camide top oynayan çocukları kovalayan amcalar gibisin. Bunak dedik diye kozgınca mı söyledik. Hiç gülmeyelim şu hayatta. Hep eli sopalı amcalar kızmasın diye uğraşalım. Tamam madem bunak lafımı üstüne alındın, özür dilerim sen beni dahil etmesende.

Özür diledim ama bak yazmadan duramıyorum yazını yollamadan kontrol okuması diyorsun ama başlığı okumuyoraun yorum yaparken diyorum ve kaçıyorum. Saygılar
    El insaf bari şu yazını yazarken kontrol okuması yapsaydın,kaç tane kelimeyi yanlış yazmışsın.Neyse gençlik maalesef artık böyle arkadaşlar )))))

Sayfa 577/1012 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •