Sayfa 474/1012 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Arkadaşlar site linki paylaşmak Dogrumu bilmiyorum ama bu konududa Gerekli şeyler ve işlemler yazıyor bakabilirsiniz link burada buyrun https://www.vizemerkezi.com/bulgaris...-vatandasligi/
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hacim bizim soyagacinda herkes bulgar dogumlu lakin hepside rahmetli. Benim de alma sansim varmidir bilirmisiniz? Hem anne hem baba tarafi komple varnali
    ana baba vefat etmişse olmuyor .benimde dede karadağ li idi ..babam alsaydı bizde alabilirdik lakin baba vefat etti .olmaz dediler ..

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yok hocam para gunlukte
    Dolardan dun kacabildigim icin uzun baglayamayip bir iki gunle 15 stopaja kurban oldum. Buna sukur ama acil uzun baglamaliyim cunku icimden bir ses surekli dolar al diyor
    Senin adına sevindim dolarda başa baş çıktığın için. zararı kurtardın en azından.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tskler hocam konsolosluga bir alo diyeyim
    Ben aracinin bizi duduklemesinden korkuyorum. Alsin pasaportumu elime versin sonra ben ona anlastigimizdan 1000 fazla vereyim. Buna da kimse yanasmaz cunku ret alirsak adamin emegide cope gitmis olacak
    Hocam aşagıda sitede paylaştıgım link te neler gerektigi işlemler adım adım sıralı konsoloslugun sizden isticekleri dediginiz gibi üç beş fazla verip garanti yaptırın çok dolandırıcı var bu işlerde zaman ve emek gerek birde para
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

5. yahu alenhicevin araba muhabbeti ne sürdü ..ki o forumdaş viopta dolar da analizler yapan bir arkadaş ne araba almayacağını mi bilmeyecek ..")(

6.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Termostatına uygun çapta bir delik hararet sorununu giderebilir.
    bir fan daha taktırırsın ...
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

7. Bende de Passat 1.4 benzinli otomatik var 2017 model highline. Sıfır almıştım 160 bin tlye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    ana baba vefat etmişse olmuyor .benimde dede karadağ li idi ..babam alsaydı bizde alabilirdik lakin baba vefat etti .olmaz dediler ..
    bende sırbistan'a başvurucam. babamın dedesi o taraftan. seneye inş.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 474/1012 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •