Sayfa 182/201 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Grubun yapacağını açıkladığı varlık satışı bazı kanallarda ve gazetelerde 890 mily.usd bazılarında ise 925 mily.euro olarak yazıldı.Borsada işlem gören doas ve dggyo işlem fiyatlarından satıldığını düşünürsek yaklaşık 316 milyon euro ediyor.Bu fiyatlar elbette çok ucuz .Bu fiyatlardan satılacağını düşünmüyorum.Ancak Doas adeta holdıng, içindeki şirketler ayrştırılarak satılabilir.Ayrıca VW in DOAS ı 2013 yılında almak istediği yazılıyor.VW in yatırım için gelmesi durumunda enteresan durumlar ortaya çıkacaktır.DGGYO üzerinden Fiba grup ile yapılan 100 m,ilyon euro kredi anlaşmasını iyi okumak gerekir.Sanki şirket Fiba holdinge satılmış gibi duruyor.Yakında kokusu çıkar. Y.T.D
    Gercek olan bir sey var galataport acildiginda turkiyeni en yuksek ucretli gayrimenkulu olacak 1.5 kilometre sahil..150 yil sonra aciliyor..istanbulun gozbebegi olur..
    O zamanda dggyo en az 10 eder.

2.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Gercek olan bir sey var galataport acildiginda turkiyeni en yuksek ucretli gayrimenkulu olacak 1.5 kilometre sahil..150 yil sonra aciliyor..istanbulun gozbebegi olur..
    O zamanda dggyo en az 10 eder.
    Umarım biliyorsundur. bu şirketin Galatport ile organik hiçbir bağlantısı yok.Ancak olmayacağı anlamına da gelmez.

Sizde 2 tl de 6 tl ye hareketi hangi tarihte basladigina bir bakin... yada bakmayin ben siyliyeyim galataport ihalesi yapildigi gun...ben o zaman yanlis ata oynamistim...pegyo almistim.

4. Dün gibi hatırlıyorum.Galataport ihalesini Doğuş gayrimenkul alınca hareket oldu.Doğrudur.Ancak o şirket dggyo değil.Doğuşun halka açık olmayan bir şirketi var.Doğuş gayrimenkul

5. Doas ın hareketine tepki veriyor.Ama düşecek bir habere böyle tepki vermeyecek.

6.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Doas ın hareketine tepki veriyor.Ama düşecek bir habere böyle tepki vermeyecek.
    nasıl bir haber bekliyorsunuz,anlayamadım??

ytd

7. Grup varlık satacağını açıklamadı mi.

8.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Grup varlık satacağını açıklamadı mi.
    Evet bunu biliyoruz ama detay yok.satisin onemli kisminin agirlama sektorunden olacagini soylediler.bir de gecmisteki aciklamalarina istinaden istinye park olasi.onun disinda sizan birsey yok simdilik

Ytd

Sayfa 182/201 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •