Sayfa 184/201 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Hissenin%93,74 takası Yapı Kredi'de.%3,46 da Doğuşla bağlantılı olan Garanti'de.

Bir kez al sat yaptım açıkçası çok tırstım. Çok fazla hacim var gibi görünüyor ama sağ cep sol cep olma ihtimali yüksek gibi. Takasın bu kadar tek elde toplanmış olması bilinmeyen bir şeyler olduğunu gösteriyor bana göre.

Takasın bu kadar tek elde toplanmasının nedeni konusunda bilgisi veya fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    2.80-2.70 lerden hatta 2.60 lardan
    alırız artık... acele etmeyin...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Hissenin%93,74 takası Yapı Kredi'de.%3,46 da Doğuşla bağlantılı olan Garanti'de.

Bir kez al sat yaptım açıkçası çok tırstım. Çok fazla hacim var gibi görünüyor ama sağ cep sol cep olma ihtimali yüksek gibi. Takasın bu kadar tek elde toplanmış olması bilinmeyen bir şeyler olduğunu gösteriyor bana göre.

Takasın bu kadar tek elde toplanmasının nedeni konusunda bilgisi veya fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Tek akla gelen fiba holdingden alınan 100 milyon euro krediyi de kapatacak şekilde onlara satışı.Bir tahmin benimki de sadece.YTD!!!

4. Hisseyi biraz araştırdığımızda 3 tane beklentisinin olduğunu görüyoruz.Birincisi şirketin satılma hikayesi,ikincisi galataportun açılmasıyla beraber hareketleneceği ve üçüncüsüde wolkvagen türkiye fabrika inşaatının bu şirkete verilmesi.Hisse toplu olduğundan ancak hisse sahiplerinin izin verdiği kadar hareket oluyor.Fakat bu beklentilerden biri veya birkaçının gerçekleşmesiyle hisseyi tutmaları pek mümkün görünmüyor.Biraz sabırlı olmak lazım bence.YTD!!!

5.  Alıntı Originally Posted by meçhul42 Yazıyı Oku
    Hisseyi biraz araştırdığımızda 3 tane beklentisinin olduğunu görüyoruz.Birincisi şirketin satılma hikayesi,ikincisi galataportun açılmasıyla beraber hareketleneceği ve üçüncüsüde wolkvagen türkiye fabrika inşaatının bu şirkete verilmesi.Hisse toplu olduğundan ancak hisse sahiplerinin izin verdiği kadar hareket oluyor.Fakat bu beklentilerden biri veya birkaçının gerçekleşmesiyle hisseyi tutmaları pek mümkün görünmüyor.Biraz sabırlı olmak lazım bence.YTD!!!
    Gyo şirketleri inşaat yapmaz...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Benim gördüğümü sanırım herkes görüyordur aylıklarda flama var..Hedef kabaca 7 lira civarı ..Kısada ne yapar bilemeyeceğim..Destek falan tanımıyor bu kağıt biraz izlemek lazım ..Ben sanmıyorum ama 2.75-2.80 arasınada verebilir tekrar izlemek gerek ..

7. Sayın tahta sahibi burayı okuyorsan kimse hissesini satmıyor(en azından ben), bırak artık hisseyi de gitsin.YTD!!!

8. çok ilginç hareketler olacak sanki
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 184/201 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •