Sayfa 53/201 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 417 - 424 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Hiç takas oranına baktınız mı ? Doğuş holding yüzde kaçına sahip ? Ne boşaltmasından bahsediyorsunuz ? Adamlarla çiti bile baş edemiyor. Yabancıları dövdüler ve bıktırdılar uzun zamandır. Hayrına değildir herhalde. İsteseler yarın önce tavan yapıştırır , öbür gün ise tabandan açarlar. Neyin bilançosu , neyin kafasını yaşıyorsunuz ?

https://youtu.be/7RMQksXpQSk

Hepimize gelsin bu şarkı spek amcadan. Seviyoruz kendisini. Bi ara hep lot ile 31 yapıyordu. İki gündür yüzdeyle yapıyor aynısını. Çok ince ve esprili.
    Hayirdir bayadır yoktun yukardan verdin malları herhalde

2. :) çok beklersiniz

Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    Hayirdir bayadır yoktun yukardan verdin malları herhalde
    Tatildeydim. Yeni döndüm. Vermemi bekliyorsanız çok beklersiniz. Benim zaten kotun falan yok. Oğluma devrettim hepsini. Öyle sözüm vardı kendisine çünkü.
    Üniversiteye gidince satacakmış. Kendisi öyle diyor. Bu sene ilkokul biri bitirdi. Sen say hesapla işte satacağı yılı. Tabii arada sınıfta falan kalmazsa kerata

3.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Tatildeydim. Yeni döndüm. Vermemi bekliyorsanız çok beklersiniz. Benim zaten kotun falan yok. Oğluma devrettim hepsini. Öyle sözüm vardı kendisine çünkü.
    Üniversiteye gidince satacakmış. Kendisi öyle diyor. Bu sene ilkokul biri bitirdi. Sen say hesapla işte satacağı yılı. Tabii arada sınıfta falan kalmazsa kerata
    Vermeni değilde genelde sen hisseye verdiklerinde ortaya cikiyorsun da ondan ordum

4. evet takaslarabaktım %97 garanti yatırımda ort maliyetleride elle yazdım yanlarına. bu fiyatlar dip demektir.
    dggyotakasmaliyet.jpg
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5. Takaslar güzel. Kemikleşmiş olan duruyor. Mal toplu. Yabancıları kovalıyorlar artık. Milleti bulaştırmıyorlar. Geleni kovalıyorlar. Vermeye çalışmıyorlar yani. Ama Sebebini ise bilmiyorum.

Adamlar geçen sene 1 milyar Euro kredi aldı.
    Sermayeyi artırdı ve bölündü. Yakında Antalya'yı da satıp sermayeye eklerler gibime geliyor.
    Sonrası muamma.

Ancaaaak ; borsada dip yoktur. Sığ hissede spek neyi istiyorsa oluyor. Spek zaten şirketin kendisi.

Ytd

6. Doğuş GYO'nın 2017 yılı 6 Aylık Konsolide olmayan Net Karı 11.701.327 TL ( 2016/6 Aylık: 20.776.049 TL )
    YatırımTavsiyesi Değildir.

7. Piyasaya rağmen - %2 fena değil

Galaxy S8+

8. Dostlar selam. Birkaç aydır salak salak hareket ediyor bu hisse malumunuz üzere. Spek 31 veya 69 yakıp duruyor. Sıkılmış belli ki. Şirketin yatırımcı ilişkileri bölümüne mail attım. Özetle dedim ki : bizim hisse ile Doggy yapıyorlar. Ne düşünüyorsunuz ? Galataport ne alaka ? Bilmediğimiz birşey varsa söyleyin ona göre yolumuzu çizelim.

Gelen cevap şudur :
    DGGYO hisse senedi hareketleri hususunda tarafımıza ulaşan bir bilgilendirme veya bilgi talebi olmamıştır. Galataport projesi ise Doğuş Holding bünyesindeki bir proje olup şirketimizle bir ilgisi bulunmamaktadır.

Saygılarımla,

Nazlı YILMAZ
    Mali İşler; Genel Müdür Yardımcısı
    DogusTR

Bu konuyla ilgili sizin yorumunuz nedir ?

Sayfa 53/201 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •