Sayfa 79/201 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 625 - 632 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Kapamazsa mk

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by adanantalya Yazıyı Oku
    Kapamazsa mk

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Helal sana

3. Ben spek olsaydım ayağımı gazdan hiç çekmeden 4 euro ya sürerdim. Cepten çıkacak ekstra en fazla 2 milyon EUR. TL den konuşmuyorum bu arada. Euro

Böyle bir çıkış olursa bu yüksek hızdan dolayı gereksiz yolcular trenden düşerdi. Trende az yolcu olması konfor açısından daha iyidir.

Galataport için 1 milyar EUR krediye gözü kapalı imzayı basanlar 2 milyonu düşünmemeli. Kartal uçacak daha. Ya erken uçarsa bizde Mutlu gibi olursak. Kim biliyor ?

27 kasımda bist çökerse veya tam tersi ?

Ytd aq

4.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Ben spek olsaydım ayağımı gazdan hiç çekmeden 4 euro ya sürerdim. Cepten çıkacak ekstra en fazla 2 milyon EUR. TL den konuşmuyorum bu arada. Euro

Böyle bir çıkış olursa bu yüksek hızdan dolayı gereksiz yolcular trenden düşerdi. Trende az yolcu olması konfor açısından daha iyidir.

Galataport için 1 milyar EUR krediye gözü kapalı imzayı basanlar 2 milyonu düşünmemeli. Kartal uçacak daha. Ya erken uçarsa bizde Mutlu gibi olursak. Kim biliyor ?

27 kasımda bist çökerse veya tam tersi ?

Ytd aq
    27 kasımda ben yıllık izine çıkıyorum ama genelde baktığımda ne zaman izine çıksam kağıt paket oluyor demekki yine böyle bir olay olacak desene nescafe

5. Kibele,
    Kasım ayında ne iziniymiş bu aq ?😎 kaç gün yoksun ? Kağıt Paket olsun ya boşver. Mal zaten paket. Toplu. Sen gelince devam ederiz bekletme çok. Git kendini daha fazla sevdirmeden.

Çoluk çocuk güzel bir tatil dilerim size bu arada

6.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Kibele,
    Kasım ayında ne iziniymiş bu aq ?�� kaç gün yoksun ? Kağıt Paket olsun ya boşver. Mal zaten paket. Toplu. Sen gelince devam ederiz bekletme çok. Git kendini daha fazla sevdirmeden.

Çoluk çocuk güzel bir tatil dilerim size bu arada
    Mibele sağol yıllık izin yıl sonu yaklaştığı için illada çik diyorlar kurumdan ama kağıt 2 liraya gelsin helalinden 20 bin alırım ona gore

7. 👍 anlaştık. 2 lira olursa değil 20 bin
    40 bin sana feda olsun.

Bu kağıdı 2 liraya düşüren işini aynı gün kaybeder. Patron ayağına el bombası atacakkadar denyo değildir sanırım. Adamı batırır 2 TL

8.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    �� anlaştık. 2 lira olursa değil 20 bin
    40 bin sana feda olsun.

Bu kağıdı 2 liraya düşüren işini aynı gün kaybeder. Patron ayağına el bombası atacakkadar denyo değildir sanırım. Adamı batırır 2 TL
    Haci senimi kirayım tamam 40 bin gireriz mibele

Sayfa 79/201 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •