Sayfa 83/201 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 657 - 664 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    yazı mevzuat gereği sorumluluk kabul etmemekle alakalı bizim borsada insanlar öyle kanıyorki söylenenlere buluttan nem kaparlar sözü cuk oturur inan ki
    Hiç tanımadığı biri tarafından al veya sat demeleri inananin hiç birşey bilmemesinden kaynaklanıyor şimdi ben lkmnh hissesi taşıdım 3 sene bana çoğu kişi burdan yazdı sat birşey olmaz ondan diye ALLAHIMIN izniyle 2 katına sattım ve çıktım lakin bu kâğıtta biraz yanıldım 4 sene oldu taşıyali aldığım yere bile gelmedi demekki burdaki yazılanlarla hareket etmemek lazım ıyi günler

2. yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

3. Birde bugün şöyle bir şey öğrendim doğuş holdingten salıpazarı olayıyla bunun hiçbir alakası yokmuş ve ozaman o haberi kullanıp spek hareket etti şuan defter fiyatına bakın bu kağıt pahalı bile dedi yatırımcı ilişkileri o yüzden acaba diyorum 4 yıldır hareket etmemesi bu yüzden mi acaba ozaman bir dec ve meriy ablamız vardı şimdi takasta 2 side yok bıyıklı abiler millete verdi mi malı acaba buda geliyor aklima

4. Demek kağıt pahalı bile dedi yatırımcı ilişkileri ha ?
    Hahahaha. Hahahaha 😂
    Yatırımcı ilişkilerindeki kişinin adını ver kovdurayım.

Salıpazarı yoksa Perşembe pazarıyla vardır belki
    Galataport isim değiştirdi ama piyasada hala aynı.
    Ya sen aylardır satamadın. Hep ağlıyorsun satacağım veya satın diye. Kendin satmıyorsun.

Mayısta 2.5 yıl oldu diyordun. Kasımda 4 yıl oldu diyorsun. Senin matematik hocan kim ? 😆

Dggyo topic haricinde bi yerde yazın yok. Ne ayak ?

5.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    birde bugün şöyle bir şey öğrendim doğuş holdingten salıpazarı olayıyla bunun hiçbir alakası yokmuş ve ozaman o haberi kullanıp spek hareket etti şuan defter fiyatına bakın bu kağıt pahalı bile dedi yatırımcı ilişkileri o yüzden acaba diyorum 4 yıldır hareket etmemesi bu yüzden mi acaba ozaman bir dec ve meriy ablamız vardı şimdi takasta 2 side yok bıyıklı abiler millete verdi mi malı acaba buda geliyor aklima
    ilk baştan beri salı pazarı ile alakamız yok denildi zaten ki şuanda yok ama ilerde devredilmeyeceği ne malum zaten doğuşun uğraştığı bir iş yok gibi artık halep ordaysa arşın burda diyor mal paket halinde millete vermek gibi bir durum görmüyorum ben satmak isteyenin malını alıyor cıkmıyorda düşmüyorda aynı seviyelerde oyalanıyor yıllardır....

Ekrana bakıyorum dünya zarar yazan şirketlerin tahtasında deli gibi alış satış yapılıyor herkes nasibini yiyor vesselam...

Bu hisseyi 1,10 tl fiyatlarda iken alır satardım yıllardır gelir giderim satabil olduğu dönemlerde alır beklerim çıkmaya başlayınca yüksekten alınca malisef elde kalıyor ve bu durum sadece bu hisseye özgü değil gidene atlamak hoş olmuyor malisef... ( bakşa bir deyim var ama onu burada yazmasam daha iyi )
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

6.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    Birde bugün şöyle bir şey öğrendim doğuş holdingten salıpazarı olayıyla bunun hiçbir alakası yokmuş ve ozaman o haberi kullanıp spek hareket etti şuan defter fiyatına bakın bu kağıt pahalı bile dedi yatırımcı ilişkileri
    Ciddi ciddi bunu diyecek yatırımcı ilişkileri sorumlusu kimmiş ? 2 Kişiler zaten. Erkek mi ?
    Dişi mi ?

Bırak bu uyuzu hiçbir şirketin yatırım ilişkileri sorumlusundan böyle bir şey duyamazsın.
    Manipülasyon suçuna girer.

Senin yaptığın ucundan biraz. Tam değil
    Yine de dikkat et yazdıklarına. Şikayet ederler.
    Ytd aq

7.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Demek kağıt pahalı bile dedi yatırımcı ilişkileri ha ?
    Hahahaha. Hahahaha ��
    Yatırımcı ilişkilerindeki kişinin adını ver kovdurayım.

Salıpazarı yoksa Perşembe pazarıyla vardır belki
    Galataport isim değiştirdi ama piyasada hala aynı.
    Ya sen aylardır satamadın. Hep ağlıyorsun satacağım veya satın diye. Kendin satmıyorsun.

Mayısta 2.5 yıl oldu diyordun. Kasımda 4 yıl oldu diyorsun. Senin matematik hocan kim ? ��

Dggyo topic haricinde bi yerde yazın yok. Ne ayak ?
    Dostum normal degilmi sadece dggyo var bende ama sen şey gibi her yere yazmışsın hayırdır millete kagitmi pazarliyorsun nazlı yılmaz hanım kövdur bakalım görelim kolpacino senin ismini degistirdim nescafeydi şimdi kolpacino olarak degistirdim haberin olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi bunu diyecek yatırımcı ilişkileri sorumlusu kimmiş ? 2 Kişiler zaten. Erkek mi ?
    Dişi mi ?

Bırak bu uyuzu hiçbir şirketin yatırım ilişkileri sorumlusundan böyle bir şey duyamazsın.
    Manipülasyon suçuna girer.

Senin yaptığın ucundan biraz. Tam değil
    Yine de dikkat et yazdıklarına. Şikayet ederler.
    Ytd aq
    SANIRIM BAHSETTİĞİ KENDİ KURUMUNUN YATIRIMCI İLİŞKİLERİ GİBİ GELİYOR
    O ZAMAN TEZ ELDEN SATIP ÇIKMAK LAZIM :d DEĞİLMİ YATIRIMCI İLİŞKİLERİDE ÖYLE DİYORSA :d
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...

Sayfa 83/201 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •