Sayfa 85/201 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 673 - 680 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Ben gidip satayım bari. Yatırımcı ilişkileri hissemize pahalı demiş
    bu arada ben hepinize direk e-mail adresini vereyim dostlar. Kodu olmayan telefonu ne yapacaksınız ?
    [email protected]

Ben şimdi mail attım. Niye bizim hisseye pahalı diyorsunuz diye. Gelecek cevabı burada paylaşacağım.
    Çok beklersin nescafe bu arada kodunu da yazdım altta al ara sana ne diyecek hissen varmış ya sıkma salataya limon sıkar gibi

2.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    dostum yaşar düşmanım ölür yalan konuşacak halim yok kadın kendisi söyledi dedim kagidiniz devamlı düşüyor diye defter fiyatını biliyormusunuz dedi bende evet dedim ozmaan şuan kagidiniz primli ve pahalı oluyor dimi dedi ara sor tabi yerinde bulabilirse 335 28 50 kardeş
    satın alalım diyor yani ilginç... Gerekli şikayetimi yazacağım şahsen...
    Defter değerini biliyor bari kendileri başkaca bildikleride yok sanırım neden bu kadar finansman gideri yazdıklarınıda bi söylese iyi olacak hasılat arttığı halde kar neden düşüyor birikmiş karları ne yapacakasınız biraz bilgilendirse iyi olacak 2015 yılından beri antalyadaki plaza neden satılamadı anca kapa çalışmalar devam ediyor diyor azcık onlarla uğraşsa defter değeri yerine daha iyi olacak
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

3.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Ben gidip satayım bari. Yatırımcı ilişkileri hissemize pahalı demiş
    bu arada ben hepinize direk e-mail adresini vereyim dostlar. Kodu olmayan telefonu ne yapacaksınız ?
    [email protected]

Ben şimdi mail attım. Niye bizim hisseye pahalı diyorsunuz diye. Gelecek cevabı burada paylaşacağım.
    Kimse kimseye al veya sat diyemez dostum yaşar herkesin özgür iradesi var sen benim bu yazdığından bunumu çıkardın afferim sana

4. [email protected]
    [email protected]

E-mail adreslerine yollayın siz de. Bu ikisi var doğuş gyo yatırımcı ilişkilerinde. Nazlı hanım diğerinin astı. Erkek versiyonu asıl yetkili olan.

“Nazlı hanım merhaba

Bugün bir hisse yatırımcısına dggyo hisse fiyatı pahalı bile dediniz mi ?
    Bu manipülasyon suçuna girmez mi ?

Sizin yatırımcı ilişkileri olarak böyle bir yorumda bulunmanız doğru mu ?

Saygılar”

5.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    satın alalım diyor yani ilginç... Gerekli şikayetimi yazacağım şahsen...
    Defter değerini biliyor bari kendileri başkaca bildikleride yok sanırım neden bu kadar finansman gideri yazdıklarınıda bi söylese iyi olacak hasılat arttığı halde kar neden düşüyor birikmiş karları ne yapacakasınız biraz bilgilendirse iyi olacak 2015 yılından beri antalyadaki plaza neden satılamadı anca kapa çalışmalar devam ediyor diyor azcık onlarla uğraşsa defter değeri yerine daha iyi olacak
    Bak nescafe mavi arkadaşımız anlamış birşeyler ama sen hala satma alma derdindesin şirket ıyi yönetilmiyor

6. Bak yazdıklarımızdan etkilendiler satıyorlar şimdi satsınlar elbet bir alan bulunur taşınmaz bu kadar süre bu hisse vermiyorsa şahenk neylesin nazlı
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

7.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    [email protected]
    [email protected]

E-mail adreslerine yollayın siz de. Bu ikisi var doğuş gyo yatırımcı ilişkilerinde. Nazlı hanım diğerinin astı. Erkek versiyonu asıl yetkili olan.

“Nazlı hanım merhaba

Bugün bir hisse yatırımcısına dggyo hisse fiyatı pahalı bile dediniz mi ?
    Bu manipülasyon suçuna girmez mi ?

Sizin yatırımcı ilişkileri olarak böyle bir yorumda bulunmanız doğru mu ?

Saygılarâ€
    Dostum yaşar ben bugün diye birşey yazmadım sen şikayetinde bugün yazmışsın yanlış göndermemişsin dostum yaşar ağustos aylarında görüştüğümde soylemisti

8.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    Bak yazdıklarımızdan etkilendiler satıyorlar şimdi satsınlar elbet bir alan bulunur taşınmaz bu kadar süre bu hisse vermiyorsa şahenk neylesin nazlı
    Evet bak burda biz yazışırken adam daha da çok koyuyor tahtaya ****** pek

Sayfa 85/201 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •