Sayfa 97/201 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 769 - 776 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Vakti geldi bence..teknik olarak da çok iyi.ozaman para bizi bozsun😉ytd

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    Yorum olarak genelde millet satmış nasılsa salıyor alttan alırız diye bakalım yine aynısını mi yapacak yoksa bu sefer taktikmi degistirecek..
    Ama bitstin bu halinde alkişi hakediyor ve ben bir haber bekliyorum? Ne haberi dersen inan yorum dahi yapamıyorum çok sık durdu umarım devamı gelir... Alanlari toplu satanlari dağınık gördüm buda iyiye işaret ediyor ama sonuçta Dggyo bu ne yapacağı belli olmaz anlık değişiyor spegimiz ne derse artık hakkımızda hayirlisi.... İyi geceleriniz olsun...
    Genelde öyle oluyor...Bekliyoruz...

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Maruf kardeş sana zahmet bi pasta mümkünmü? Bakalım ne ceviriyorlar
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

4. 5863 lot lar benim ☺

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın Maaruf pasta ne durumda

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. aramızda borsa dolandırıcısı eksikti çok şükür o da oldu. dikkat. hatta şu anda topic de dolanıyor..

spekülatör başımızın tacıdır. buna itiraz eden yok. zaten spekülatörlük yasal. belki alır kağıdı götürür de ekmek yeriz sayesinde.
    ama manipülatörü direk şikayet ederim en düşünmediği yerlere en düşünmediği şekilde belgeli olarak.
    millete hayal sattı DAKKO diye. şimdi de buralarda dolanıyor. buradan ekmek çıkmaz sana. hadi uza...

7.  Alıntı Originally Posted by jakob!jersen Yazıyı Oku
    aramızda borsa dolandırıcısı eksikti çok şükür o da oldu. Dikkat. Hatta şu anda topic de dolanıyor..

spekülatör başımızın tacıdır. Buna itiraz eden yok. Zaten spekülatörlük yasal. Belki alır kağıdı götürür de ekmek yeriz sayesinde.
    Ama manipülatörü direk şikayet ederim en düşünmediği yerlere en düşünmediği şekilde belgeli olarak.
    Millete hayal sattı dakko diye. şimdi de buralarda dolanıyor. Buradan ekmek çıkmaz sana. Hadi uza...
    yok ona maçası yemez çizerler speğimiz o kadar boş değil merak etme
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

Sayfa 97/201 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •