Sayfa 98/201 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 777 - 784 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    aramızda borsa dolandırıcısı eksikti çok şükür o da oldu. dikkat. hatta şu anda topic de dolanıyor..

spekülatör başımızın tacıdır. buna itiraz eden yok. zaten spekülatörlük yasal. belki alır kağıdı götürür de ekmek yeriz sayesinde.
    ama manipülatörü direk şikayet ederim en düşünmediği yerlere en düşünmediği şekilde belgeli olarak.
    millete hayal sattı DAKKO diye. şimdi de buralarda dolanıyor. buradan ekmek çıkmaz sana. hadi uza...
    Kolpacino zamanında clkholding diye millete da gittin sevgili ayhan abinle sonra onun ismi altından dakko twetten şimdide hissenetten milletimi kandırmaya çalışıyorsun milletin masası olma dggyo ilgilide olumsuz şeyler söyleme şirket belli bilançosu halkla açık bir kağıt spek olacak haberler enjekte etme yazdıklarını okuduk diğer hisselere yazdıklarını yazıp sunuyorsun lkmnh ilgilide çok şey yazdın ama senin dediğin gibi olmadi

2. Sayın Maaruf kayıp

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by adanantalya Yazıyı Oku
    Sayın Maaruf kayıp

Jakop şikayet etmiştir insanları bilgilendiriyor diye����������

4.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    Kolpacino zamanında clkholding diye millete da gittin sevgili ayhan abinle sonra onun ismi altından dakko twetten şimdide hissenetten milletimi kandırmaya çalışıyorsun milletin masası olma dggyo ilgilide olumsuz şeyler söyleme şirket belli bilançosu halkla açık bir kağıt spek olacak haberler enjekte etme yazdıklarını okuduk diğer hisselere yazdıklarını yazıp sunuyorsun lkmnh ilgilide çok şey yazdın ama senin dediğin gibi olmadi
    Yaw he he. Çok sazansın.
    Yine pusuda bekliyordun sanırım beni. Yazmadan her saat dggyo topic ye takılıyorsun. Ben gelince sende şartel atıyor. Stres yapma. Sakin ol. Ekmek yersin.
    Senin ne dediğin bile belli değil. satacağım diyorsun. Uğraşılmaz bununla diyorsun. Sonra bi bakıyorum fırıldak gibi dönmüşsün. Çok acemisin. Sinirlerin yıpranmış senin. Patrona söyle de seni kenara alıp yeni oyuncu soksun. Çok deşifre oldun çünkü.

Bu arada Çelik holding ve lokman hekime hiç bulaşmadım ben borsaya girdiğimde Çelik yoktu bile 😝 kottan çıkmıştı
    Not : Keşke eski yazılarıma bakıp da yazsaydın.

Not 2: bu sana direk hitaben son mesajım.

5.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Yaw he he. Çok sazansın.
    Yine pusuda bekliyordun sanırım beni. Yazmadan her saat dggyo topic ye takılıyorsun. Ben gelince sende şartel atıyor. Stres yapma. Sakin ol. Ekmek yersin.
    Senin ne dediğin bile belli değil. satacağım diyorsun. Uğraşılmaz bununla diyorsun. Sonra bi bakıyorum fırıldak gibi dönmüşsün. Çok acemisin. Sinirlerin yıpranmış senin. Patrona söyle de seni kenara alıp yeni oyuncu soksun. Çok deşifre oldun çünkü.

Bu arada Çelik holding ve lokman hekime hiç bulaşmadım ben borsaya girdiğimde Çelik yoktu bile �� kottan çıkmıştı
    Not : Keşke eski yazılarıma bakıp da yazsaydın.

Not 2: bu sana direk hitaben son mesajım.
    Bir fırıldak varsa oda senin ne olduğun bile belli değil jakop yersen

6. yaw ne oldu ses kesildi yine kalmadı galiba kimseler hissede sıkıştı bir kaç demişbaştan başka kimse yok demirbaşlarda tam demirbaş :D
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

7. kim fırıldak şimdi anlamadım kimse itiraf etsin
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

8. Kimse üstlenmiyor ☺.Satıp satıp geri dönmeye diyorsanız ben bile olabilirim ☺

Sayfa 98/201 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •