Sayfa 2/1000 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    hayırlısı olsun

hayırlı olsun ama erken açılmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun ama erken açılmış
    Agzina zictiniz dolarin, dotunu tikamak icin ben yettim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. hayırlı olsun.. amin.

de.. eskisinin sonuna adres vereydiniz ya.

5. "24'ün haberine göre aynı zamanda TRT'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin de danışmanlığını yapan Osmanoğlu, dolar/TL kurunun düşeceğini iddia ederek, "Varsa dolarınız satın. 1.5 tl'ye inme durumu var" ..."

Görüyorum ve artırıyorum,
    1 Lira 1 Yuan olacak...

6. ABD'de bugün başlayacak olan ara seçimlerde aşağıdaki gibi bir sonuç çıkmasını bekliyorum:

1) Seçim sonrasında Senato'da Cumhuriyetçiler 54 e 46 çoğunluğa sahip olacak.
    2) Seçim sonrasında Temsilciler Meclisi'nde Cumhuriyetçiler 221 e 214 çoğunluğa sahip olacak.

Hem Senatoda hem de Temsilciler Meclisinde Trump ve Partisi (Cumhuriyetçiler) çoğunluğu elde tutmaya devam edecek, kısaca kazanan Trump olacak.

Bunun etkisi ABD borsaları için pozitif olacaktır. Dünyadaki diğer borsalar yön için ABD'ye baktığına göre; TR de dahil olmak üzere diğer tüm borsalar için de bu durum olumlu olacaktır ve borsalar çıkış trendine girecektir. TH
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

7. Böyle olursa yani Trump hem Senatoda hem Temsilciler Meclisinde çoğunluğa sahip olmaya devam ederse, ben doların değer kaybetmesini beklerim. Dolar endeksi düşer ve dolar majör para birimlerine karşı (EUR GBP JPY CHF) değer kaybeder. Bu gelişmeden TRY de nasiplenir ve TL dolara karşı değer kazanır, USDTRY aşağı iner. Hem Trump'ın kazanması hem de doların düşmesi BİST'e ve özellikle de banka hisselerine olumlu yansıyacaktır.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Allahtan portföyünün %50 si 15 kasım 2017 den bu yana 10.22 maliyetle halkb de olan biri diyo bunu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 2/1000 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •