Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Dolar 3.70 lerden başlayan hareketi geri aldı. Eğer burada tutunamaz ise alt ho garanti olur 3.38 lerden başlayan hareketi geri alır. Altın anlık değeri 4.75. Günlük ufak ufak yükseldiği için olası aşağı gelme durumunda nerede buluşulur bilmek imkansız şimdiden.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Böyle olursa yani Trump hem Senatoda hem Temsilciler Meclisinde çoğunluğa sahip olmaya devam ederse, ben doların değer kaybetmesini beklerim. Dolar endeksi düşer ve dolar majör para birimlerine karşı (EUR GBP JPY CHF) değer kaybeder. Bu gelişmeden TRY de nasiplenir ve TL dolara karşı değer kazanır, USDTRY aşağı iner. Hem Trump'ın kazanması hem de doların düşmesi BİST'e ve özellikle de banka hisselerine olumlu yansıyacaktır.
    Trend selam dostum kıymetli analiz için teşekkürler ancak senle aynı fikirde değilim. Seçim sonuçları dediğin gibi olursa Trump ın eli güçlenir ki bu da bizim açımızdan pek iyi olmaz .

Dolar Haftalık. İndikatör sonunda 0 altına indi.

4. MHP'li vekil: 300 dönüm buğday ektim asgari ücret kadar kazanamadım
    Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, başlıktaki gibi dedi ve ekledi: Buğday zararına gidiyor... Artık üreticimiz, üretim yapacak durumda bile değildir.

http://m.patronlardunyasi.com/defaul...haberid=212476

5. Evangelist lerin dini ve ulvi hedeflerini bilmeden analiz yapan zalaktır!

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Böyle olursa yani Trump hem Senatoda hem Temsilciler Meclisinde çoğunluğa sahip olmaya devam ederse, ben doların değer kaybetmesini beklerim. Dolar endeksi düşer ve dolar majör para birimlerine karşı (EUR GBP JPY CHF) değer kaybeder. Bu gelişmeden TRY de nasiplenir ve TL dolara karşı değer kazanır, USDTRY aşağı iner. Hem Trump'ın kazanması hem de doların düşmesi BİST'e ve özellikle de banka hisselerine olumlu yansıyacaktır.

6. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır..........

7. Secime kadar dolar yukari gitmez tutarlar, ben dolarin bu artisi kadar insanlarin isyan ettigini, AKP lilerin yonetimi elestirdigini gormedim. Cok etki edecekti yerel secime

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

8. hayırlı olsun yeni topik yol uzun ve açık. tam yerinde açılmıştır topik. form tamamlanmış en fazla bir daha yada asla.

3 ay önce döviz büroları işlemleri durdurmuş banka genel müdürleri tv tv halka sunum yaptığını unuttuk mu yo.

o günde hissede zarardaydım HALKBANK GYO da. Bugünde aynı. Gene zarardayım gene.

İşte size akıllı yatırımcının filmi.

Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •