Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    "24'ün haberine göre aynı zamanda TRT'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin de danışmanlığını yapan Osmanoğlu, dolar/TL kurunun düşeceğini iddia ederek, "Varsa dolarınız satın. 1.5 tl'ye inme durumu var" ..."

Görüyorum ve artırıyorum,
    1 Lira 1 Yuan olacak...

Yan geliri sağlamlaştırmak lazım değil mi?
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Dolarda son alımı da yapmış peder bey bugün. 5.77 ortalama ile dolar defteri kapandı. Bakalım ne kadar bekletecek bizleri Bencamin oğlan.

3. bu açıklama burada dursun.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İran yaptırımlarını doğru bulmuyorum. Dünyanın dengesini bozmaya yönelik adım" açıklaması yaptı.

Dolara destek yine Reis'ten geldi.

5. Cumhurbaşkanı Erdoğan, et fiyatlarındaki artışa ilişkin, "Bunu, refah seviyesindeki yükselişle birlikte talepteki artamaya bağlıyorum" dedi.

6.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, et fiyatlarındaki artışa ilişkin, "Bunu, refah seviyesindeki yükselişle birlikte talepteki artamaya bağlıyorum" dedi.
    Dogru soyluyor, zengin 5 kilo yiyor, fakir hic yemiyor

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

7. bankadan döviz alım satımında hangi banka avantajlıymış kullanan var mı ? bilgim yok ben hep future kontratla taşıyorum çünkü

8. şu cafe trend trade deki grafiklerimi buraya da atayım

Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •