Sayfa 54/1000 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Twiter da canemrahyilmaz var hergun paylasilyor takip edebilirsin.
    Cok yuklu short pozu var bugun de inanilmaz baskiladi
    Bu cilginlar fx e de bulasmistir
    Piyasada MB'den büyük balıklar vardır, bir gün gelip bizimkini sıkıştırırlarsa ve milyarlarca dolar zarar yazdırırlarsa ne olacak? Hele FX'te kaldıraçlı işlem yapılıyorsa... MB batar mı acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Beyler bayanlar bu özel şirket anketi değil, gelenler memur, devlet için yapılıyor anket, kimlik ve izin belgesi gösteriyorlar, konuyla ilgili kanun var, ya kabul edersiniz ve anketi yaparlar ya da cezayı ödersiniz.
    Birkaç yıl önce benim kapıma da geldiler ve yaptılar.
    Gelenlere de kızmayın, onlar da emir kulu, kafalarına göre kapı çalmıyorlar onlara gidecekleri yer veriliyor ya o haneye o anketi yapacak ya da ceza kesilecek, değiştireyim başkasına yapayım deme yetkisi yok.
    Annem, dün ne yediğini hatırlamıyor !

Soru: ''Ayda kaç kere et yersiniz ?''

Gelenlere kızmadık, üstlerine durumu iletsin dedik,ilettiler, kabul edilmedi!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Piyasada MB'den büyük balıklar vardır, bir gün gelip bizimkini sıkıştırırlarsa ve milyarlarca dolar zarar yazdırırlarsa ne olacak? Hele FX'te kaldıraçlı işlem yapılıyorsa... MB batar mı acaba?
    Batmaz konkordato ilan eder.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Annem, dün ne yediğini hatırlamıyor !

Soru: ''Ayda kaç kere et yersiniz ?''

Gelenlere kızmadık, üstlerine durumu iletsin dedik,ilettiler, kabul edilmedi!
    her ne kadar ne yediğini hatırlamasa da, ayda 70-80 kere cevabı cuk otururdu o tiplere..!!

5. Bütün soruları ben cevapladım... 5-6 kere geldiler.

Cevaplar tabi ki sallama idi...

Gel de , bu istatistikten hayır bekle !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Saçmalığın daniskası. Gelirimi memura niye söylemek zorunda bırakılıyorum ki?
    Belgeli gelirim zaten vergi dairesinden öğrenilebilir.
    Belgesiz geliri de kimse söylemez zaten.

Hepsini geçtim, ceza neyin nesi?
    Zulüm yahu, bildiğin zulüm.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Beyler bayanlar bu özel şirket anketi değil, gelenler memur, devlet için yapılıyor anket, kimlik ve izin belgesi gösteriyorlar, konuyla ilgili kanun var, ya kabul edersiniz ve anketi yaparlar ya da cezayı ödersiniz.
    Birkaç yıl önce benim kapıma da geldiler ve yaptılar.
    Gelenlere de kızmayın, onlar da emir kulu, kafalarına göre kapı çalmıyorlar onlara gidecekleri yer veriliyor ya o haneye o anketi yapacak ya da ceza kesilecek, değiştireyim başkasına yapayım deme yetkisi yok.
    ilahi sn pilavlı.. o memurlardan bahsediyor olduğumuz gibi bir intibaya nasıl kapıldınız anlamadım.. tabi ki "üst" zihniyet ve keyfiyete tepki.

ama açıkçası ben artık onlara da kızmayı geçtim.. ama bu ve benzeri (çoğunlukla beteri) keyfiyeti bu millete yıllardır reva gören kitleyi hiçbir zaman affedeceğimi sanmıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    mb'nin batması mümkün değil.

borcu tl ise basar parayı borcunu kapatır.

borcu dolar ise basar parayı piyasadaki dolarları toplar borcunu kapatır.

borcu altın ise basar parayı piyasadaki altınları toplar borcunu kapatır.

yeter ki bastığı parayı değerli olarak gören bir insan kitlesi olsun...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 54/1000 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •