Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Reisi de bu millet sandıkta çizinceye kadar tabi..
    Seçim dönemi gene en iyi ortağı olan muhalefet ile 2023 hedefi olur. Allah ömür verirse 2071 var daha.

There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    asıl çizgi ondan sonra başlar....
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Hey allahım daha 5 yıllığına yüzde 7.5 faizle 2 milyar dolarla borçl***** bir ay bile olmadı.Hükümet batık inşaat şirketlerinin elindeki fazla konut stoğunu onlardan para ile alıp paket haline getirip gavura ya da halka satacaklarmış.Bak bak bak akla bak.Mekkede dilen medinede dağıt))))))Millet de salak o evleri o kadar kampanya ile almadı şimdi paket haline gelince alacak.Ya kardeşim o evler devletten başka kimseye kakalanamaz,e devlete kakalanacak belli oldu.Devlet kim ,sen ben, vergilerimizle o evleri alıp ali ağaoğlunu falan ikinci üçüncü,ortanca falan derken bir karı daha alsın diye fonlayacağız,sonra dolar düşer şu bu.Bu kafalarla ..... düşer.Neyse ben sinirlendim daha fazla yazmıyayım çıkayım forumdan arkadaşlar resmen kıllanan adam oldum çıktım ))))))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hey allahım daha 5 yıllığına yüzde 7.5 faizle 2 milyar dolarla borçl***** bir ay bile olmadı.Hükümet batık inşaat şirketlerinin elindeki fazla konut stoğunu onlardan para ile alıp paket haline getirip gavura ya da halka satacaklarmış.Bak bak bak akla bak.Mekkede dilen medinede dağıt))))))Millet de salak o evleri o kadar kampanya ile almadı şimdi paket haline gelince alacak.Ya kardeşim o evler devletten başka kimseye kakalanamaz,e devlete kakalanacak belli oldu.Devlet kim ,sen ben, vergilerimizle o evleri alıp ali ağaoğlunu falan ikinci üçüncü,ortanca falan derken bir karı daha alsın diye fonlayacağız,sonra dolar düşer şu bu.Bu kafalarla ..... düşer.Neyse ben sinirlendim daha fazla yazmıyayım çıkayım forumdan arkadaşlar resmen kıllanan adam oldum çıktım ))))))))))))
    sonra da aynı gemideyiz diyorlar ya. ona hastayım ben.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Ami bizde aynı gemideyiz ama taytanik gibi düşünün onlar ağa biz maraba.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ami bizde aynı gemideyiz ama taytanik gibi düşünün onlar ağa biz maraba.
    O müzik yapan elemanlar bizleriz abi. Gıydırı gıydırı çalıyoruz gemi batarken.

7.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    o iş artık mümkün değil,kendi yandaşları bile vazgeçse ülkedeki resmi 3.5 milyon ama gerçekde 8 milyon suriyeli ve an itibari ülkedeki 1 milyon afgan-pakistanlı(bu sayı 2 yıl içinde 4-5 milyona çıkacak) ile birlikde artık herkese geçmiş olsun,Türkler bir devletten daha oldu ama farkında değiller,çok üzgünüm ama gerçek bunlar.. Buyurun buradan okuyun türkiye büyük millet meclisine bağlı olarak görev yapan kamu denetçiliği kurumunun kaleme aldığı raporda yer alan tespitlerdeki Suriyeliler için yapılması gereken toki konutları gibi düzenlemeleri okuyun https://www.ombudsman.gov.tr/suriyeliler/rapor.html

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,415
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    onlarla ayni gemide olduğuma inansam,anında gemiye dinamit

Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •