Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Geçen,Atilla Yeşilada nın bir videosunu izledim,şöyle diyordu;Kandırmayın kendinizi,sizler küçük yatırımcı değilsiniz,küçük trader olduğunu düşünen ama yapmaya çalıştığı tradelerde daima kaybedensiniz...

Kısa vadede değişik yatırım araçlarına geçip parayı ikiye hatta üçe katlamak mümkün mü? görünen evet...Ama burada başlıyor ne kendim nede bu forum başlıklarında izlediğim bunu başaran bir ky yok..

Aksine özellikle kaldıraçlı piyasalarda 3 kuruş kazanıp,aldığı gazla sıfırı tüketen çok,oyun hileli,masa sahibi tüm kartları biliyor...

Ağustos sonu dolardan çıkıp,%27-28 den faize girip,Ocak 2019 dan itibaren borsada yüksek getiri sağlayan kağıtları bulup alabilen ve hala trenden inmemiş olan arkadaşlar varsa gerçekten tebrik ederim,onlar trade etmeye devam etsinler,ancak ben çoğunluğun, bu tradelerde sadece yem olduğunu düşünüyorum,bu başlıkta her zaman söylendiği gibi,alınan döviz sadece küçük birikimlerimizin sabit kalması,değerini kaybetmemesi olmalı...YTD
    Bırakın Ağustosu, sadece bu ayın başında İŞC ye elindeki tüm imkanla girebilen biri bir ayda % 40 para kazandı...

Elindeki tüm imkanla diye özellikle diyorum.

Çünkü 1000 lot İŞC alıp "dolarcı hainler bakın ne imkanlar var. % 40 para kazandım" diyenlere gülüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    31 Ocak Perşembe 12:17 AVRASYA TÜNELİ GEÇİŞ ÜCRETİ ZAMLANDI, OTOMOBİL GEÇİŞİ 32,10 TL OLDU - HT

Ohhhhh...SOKKKK...Müstehak bu millete !!!
    %50 ohhhhhhhh bi rahatlama geldi şimdi bunu 155 e mi yoksa zabıtayamı şikayet edecez ?

Yapılan açıklamada, "1 Şubat 2019 saat 00.00 itibarıyla geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli tek yön geçiş ücretleri otomobiller için 32,10 TL, minibüsler için ise 48,10 TL olarak belirlenmiştir" denildi.

Avrasya Tüneli'nden geçiş ücreti otomobiller için 23,30 TL, minibüsler için ise 34,90 TL'ydi.

3. Patlıcan-bibere laf ediyorlar marketlere yasaklıyorlar ama AVRASYA 23.30 dan 32.10 TL ye çıktı

4. Doların yükseleceğini düşündüğümden yılbaşında dolara geçtim. Tek korkum herkesin dolar uçacak kaçacak demesiydi. Ve bu durum beni tırsıtıyordu..
    Şimdi herkes dolar düşecek diyor. İçim artık rahat. İnş aşağıya çok salıp piskolojimize aynamazlar.

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bırakın Ağustosu, sadece bu ayın başında İŞC ye elindeki tüm imkanla girebilen biri bir ayda % 40 para kazandı...

Elindeki tüm imkanla diye özellikle diyorum.

Çünkü 1000 lot İŞC alıp "dolarcı hainler bakın ne imkanlar var. % 40 para kazandım" diyenlere gülüyorum.
    piyangodan kazandığı parayı bile insan full olarak bir hisseye gömemez milyonda bir ihtimal bile değil

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    piyangodan kazandığı parayı bile insan full olarak bir hisseye gömemez milyonda bir ihtimal bile değil
    Geçen gün bana gereksiz kızdın, birikimleri korumak zor diyorsun ya bu ülkede...

İşte denk geldi de BIST ten biraz nasiplendi insanlar yılbaşından beri (küfe ile para kazandılar)...şimdilik tabii...

7.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    %50 ohhhhhhhh bi rahatlama geldi şimdi bunu 155 e mi yoksa zabıtayamı şikayet edecez ?

Yapılan açıklamada, "1 Şubat 2019 saat 00.00 itibarıyla geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli tek yön geçiş ücretleri otomobiller için 32,10 TL, minibüsler için ise 48,10 TL olarak belirlenmiştir" denildi.

Avrasya Tüneli'nden geçiş ücreti otomobiller için 23,30 TL, minibüsler için ise 34,90 TL'ydi.
    İstanbullu alışık. Ben Ankara için de bir köprü yapılmasını isterim. Çok iyi olur millet geçer. İstanbulu aramaz...

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Geçen gün bana gereksiz kızdın, birikimleri korumak zor diyorsun ya bu ülkede...

İşte denk geldi de BIST ten biraz nasiplendi insanlar yılbaşından beri (küfe ile para kazandılar)...şimdilik tabii...
    kızma demeyelim ona piyasa stresi diyelim küfe ile götürüyor dediğin için bende 1 senedir ciddi zarar vardı anca zarar giderilmiştir diye biraz imalı mesaj yazdım ben şunu sevmiyorum dolarda iken dolar süperman borsada iken borsa batman tl mevduatta iken mevduat he-man !! ve birinden birine atlayıp çok para kazandım deyip hava basanlar ! arada borsa başlıklarını da okurum dünkü powell öncesi borsa yükselişinde çoğu kişi borsadan çıktı çünkü 1 yıldır bezmişlerdi yeter deyip çıktılar oysa dün powell i bekleseler biraz daha küfe dolacaktı ! yani demek istediğim insan psikolojisi ile hareket eden bir varlık robot değil bu yüzden hata yapmaya müsait ve doğru karar alma konusunda inişli çıkışlı grafik çiziyor

Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •