Sayfa 911/1000 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

günaydın doalrcıalr
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Gelecek krizin tetikçisi, $3.7 trillion çöp şirket tahvili ...

Since the great financial crisis, extremely low interest rates allowed the total number of highly speculative corporate bonds, or junk bonds, to rise about 60% a record high. Many businesses became extremely leveraged as a result. Estimates put the total amount of junk bonds outstanding at about $3.7 trillion. https://jimrickards.blogspot.com/

3. Simdi zerohedge asla bundan bahsetmez
    Ama ilk kursunu sikan Hasan Tahsin gibi
    Asagda yazcaam delikanliliga sigmasada
    Zate finansal islerde delikanli da pek olmaz bence

Zamani iyi kolluyup
    ilk
    Ben odemiyom taffil maffil la deyen
    Uzun vadede yirticak

Otekisiler the domino effect
    Domino uzun essege gibi yikilcak

Zate eskiler bilir taffil her elli yilda bi patlar
    Bu defa savas gec kaldi
    Tekno hizli gelisti
    Ureme gocler vs derken
    Parayi hep donderdiler

Emme hatirlatak
    Bulunsun

Önceitalya çökecek diyolar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Farkmaz abi
    İLK COKEN yirtar
    Uzunda
    Bana oyle geliyo
    Kalanlara kan nakli yapip yapip iskenceye devam
    Yunan i cokettirmediler
    Ben mesela iran miran pakistan india devleti felan olsam hemen cokerim vallak billak
    Tohumuna para saymadim ya finans baronlarinin

Bi kerede matador yerine boga kazansin. Bana ne

Sen hic heveslenme
    Sana bunu yaptirtmazlar
    Sebebini ise yazmam
    Son düzenleme : Moruk; 05-02-2019 saat: 09:24.

6. Para altın iken "in gold we trust", Para kağıt olunca "in god we trust".!!..

Dolayısıynan "Gold Is Money, Everything Else Is Credit" diyen üstad JP Morgan'ın izinde gidiyoruz..

Cleveland Fed Başkanı Loretta Mester, trendin üzerinde büyüme şeklindeki görüşüne yönelik artan risklerin farkında olduğunu, ancak ABD merkez bankasının, yeniden faiz artırımına dönebileceğini söyledi.

Mester, Cleveland'da yaptığı konuşmada, "Eğer ekonomi en muhtemel gördüğüm şekilde performans gösterirse, fed fonları faizinin (Fed'in gösterge faizi) mevcut seviyelerin biraz daha üstüne çıkarılması gerekebilir," dedi ve "Ancak tahmine yönelik bazı aşağı yönlü riskler ortaya çıkarsa ve ekonomi beklenenden daha zayıf seyretmeye başlar ve bizim çifte hedefimizi tehlikeye sokarsa, görünümümü ve politika görüşlerimi ayarlamak ihtiyacında olacağım" şeklinde görüş bildirdi.

Mester, para politikasının eğrinin çok gerisinde ya da çok önünde olmadığını ve bu durumun yetkililere yeni ayarlamalar gitmeden önce bilgi toplama olanağı sağladığını sözlerine ekledi.

Mester, 29-30 Ocak'taki Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısına ilişkin, "Gelecekteki ayarlamalar için bekle-gör yaklaşımını seçtik," dedi ve "Bu kararı tamamen destekledim, zira bu politika, şu an için, ekonomik görünüme ve bu görünüme yönelik risklere oldukça uygun" değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa 911/1000 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •