Sayfa 991/1000 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Hani hisse.net anketlerde oy kullanamıyorum diyordunuz ya mobile den...

Ahan da yönetimin çözüm ile ilgili gönderisi aşağıdaki linkte...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...41#post3147541
    Full site versiyonu var forumun en altinda ona tiklainca hem anketler hemde itibar butonu gözüküyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Sn. forumdaşlar uzun bağlayan mevduatçıların çoğunluğu şubat mart gibi ya da en azından seçim öncesine vade dönüşünü denk getirmiş. mevcut faiz oranları mevduatçıyı tatmin etmezken dolarize olma oranı -tabi kısmen altına yönelen de olabilir- kesinlikle artacak. Bu talep dolar fiyatını arttırabilir mi yada dövizin yüksekten alınmasına sebep olabilir mi?

Kapsamlı vergi reformu seçim sonrası gelecek bu da olumsuz bir hava estirir mi? yatırımcı için olumlu olsa seçim öncesi çıkardı diye düşünüyorum.

Bu konuda görüşü olan yardımcı olursa sevinirim.

Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    11 Şubat Pazartesi 16:08 ERDOĞAN: (TANZİM SATIŞ) PİRİNÇ, BULGUR, MERCİMEK DE OLACAK

11 Şubat Pazartesi 13:31 ERDOĞAN: (TANZİM SATIŞ) TEMİZLİK MADDELERİ DE SUNULACAK

işi büyüttüler...market olacaklar...sonra zincir...sonra da özelleştirecekler...
    Eger aciklama saat koymasaniz, yeminlen Zaytung haber diyecektim!

Kuru fasulyenin başı kelmi, nohutun dotumu acik, onlardan da isteriz!

Birada sağlıklı bir gida sayılır, bir rayonda ondan olsun bari!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Görün ülke ne halde...Bi de milletten MİLYONLUK ev, YÜZBİNLİK araba alın diye kampanya yapıyorlar...

Millet ucuza hıyar, domates, biber, patlıcan sırasındayken...ALO, OMO, bakliyatları da ekleyelim...

5. SN.BATMAN;

Saçma sapan bir büyüme sevdası ile 45 milyonda 55 milyona, oradan 65milyona, ordan 75 derken 82,000,000 olduk.. Bir güruh, bir kalabalık, bir yığıntı.. Sığırcık sürüsü gibi insan kalabalıkları şehirlerde, üst üstte..

Yolda yürümek imkansız.. Hergün bu memlekette bir adet yumurta yesen 82 milyon yumurta yapar, tavuğun yumurtlamaya g.tü dayanmaz.. İnanın bilmiyorum belki memlekette 50 milyon tavuk yok...

Eşime 2014 yılından beri, eğer bu ülkede bir kriz olursa; bu kriz ne 80 ler dekine benzer ne 94 krizine ne de 2001 krizine demiştim..

Eşim onu korkuttuğumu ve böyle şeyler konuşmamamı söylemişti..

Oysa, gerçek budur.. Tanzim satışa bilmem kaç bin ton patlıcan 1 saatte İstanbul'da bitmiş.. Resmen millet yağmalamış.. O da 1 yada 2 TL pazardan ucuz diye..

Bedavada değil, parayla...

Dedim ya özellikle İstanbul...

Eğer ciddi bir açlık yada gıda sıkıntısı yaşanırsa; hani izlerken ne bilim kurgu ama be dediğimiz amerikan "WALKİNG DEAD" dizisi var ya;

İstanbul'da sokaklar alasını çevirir, benden demesi....

6. Allah bu ülkeyi (özellikle İstanbulu) büyük bir depremden korusun...

7. Şu damacana sulara da bir tanzim gelse keşke lıkır lıkır kana kana su içsek

Yumurtayi ve içme suyunu unutmuşuz, bebe zicma bezi de cok artmıştı...

Bu şekilde yaza yaza, halkın ihtiyaçlarına en uygun urun gamını arzedecegiz, insaallah...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 991/1000 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •