Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Farkli gorus olursa trol oylemi,
    Siz dolar aldiniz diye illa dolar yukselecek diye gercekleri yazmayalimmi,
    Bir her fikre sayginiz olsun,dunyaya dar fikirlerinizle ve dar kalipla bakmayi birakiniz,bu cagda kendinizi biraz guncelleyiniz,sozde okumus adamlarsiniz ama kendinizi yetistirememisiniz...

y.t.degildir..
    gercekleri göz göre göre carpıtıp aksini bilinçli savunanlara troll diyoruz
    sanki bu ülke üretiyor ihraç ediyor cari fazlalık almış başını gidiyor cds ler yerlerde sürünüyor enflasyon YÜZDE 7
    faizler almayanı dövüyorlar ama ne hikmetse dolar aşırı derece yüksek
    senin gercek ler dedigin bu mu yok degil ise sende izan ve zeka eksikligi var
    troll lügünü yahut zeka eksikligini farklı görüş diye savunamassın gercek tektir

2.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    5.05-5.80 ...2019 yıl sonu ınıs cıkısla..dengelenecek...ıdeal kurdur..dıger rakamlar hepsi balon..
    Sen dünyanın en baba faizini veren 2nci ülkesin farkındasın di mi ,

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar sanılıyor ki burdaki dolarcılar dolar artsın tl pul olsun falan istiyor.Valla 2000 2011 arasında dolarla hiç işim olmadı.Sonra baktım bu dolar işi biraz sıkıntılı ,emlak falan nereye kadar.Hafiften dolara yön çevirdim,bernanke sonrası ise 2014 de rüzgarın yönü belli oldu.E olay bu kadar aşikarken delimiyim artacağı kesin gibi bişi olan bir enstrumana yatırım yapmayayım.Ne yapalım yani bu hayat pahalılığında yatırımlarımızı yanlış yönlendirip zarar mı edelim.Sayfa sayfa ilanı verilen nerdeyse vatanseverlik gibi pazarlanan uçuk fiyatlı evlerden mi alalım ,nedir bizden istenen anlamadık ki.Tamam reisi akp yi seviyor olabilirsiniz ama ekonomi işi bambaşka bir iş,herkes evine para götürmek zorunda fatura ödemek zorunda,çoluğuna çocuğuna bakmak zorunda.Gözgöre göre para mı kaybedelim anlıyamadım ki.

4. benjamin bugün son kursunumu sıktım..ortalama 5.55 oldu...daha fazla düşmeye niyetin olmasın,donumu sattirip aldırma bana,gerçi 2002 önce donsuz geziyordum...yine yapraklı yılları hatırladım..
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

5. ooo Abd borsalarında ırza tasaddi var yarın kolbastı oynatırlar artık Tl 'ye,

Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    AB nin.dolari birakacagini yorumlayiniz birakin.beni...

y.t.degildir..
    Valla o yazıyı görünce az bişi artık euro da alayım diye karar verdim resmen .Tl gene aklımın köşesinden geçmedi.)))))))))

7.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    AB nin.dolari birakacagini yorumlayiniz birakin.beni...

y.t.degildir..

eleman topiğin başçavuşluğuna soyundu, istediğim konuları konuşun bırakın yaygarayı diyor..

8. Açılış kafadan -1000 puan

Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •