Sayfa 267/1000 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Gelde eceviti arama dolari olan icin bulunmaz adamdi,gece acile giderdi sabah dolar %7 yapmis))

y.t.degildir..

2.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Bakan Albayrak : Enflasyon4 puan birden düştü....
    Araliktada dusus devam.

y.t.degildir..

3. Forum istila altında demek ki yakında birşeyler fişekler. Beyin olmadan bu kadar

4.  Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    16 yılda sanayileşmede yada başka HERHANGİ BİR KONUDA Almanyanın önüne mi geçtik?
    son 16 yılda kurulan sanayi kuruluşlarını yazsam sayfada yer kalmaz diye teşebbüs bile etmedim
    mesela çine yardım olsun diye okullara dağıtmak üzere alınan diş macunları aslında türkiyeden gitme

5. Benim kendi fikrim uzunvade sonunda bu basligi dolarzedeler olarak degistirebilirsiniz bakalim kim hakli cikacak.

y.t.degildir..

6. Bakan Albayrak:Turızm başarısı..cari açığı düşürdü...

7. salak salak yazılar yazıp milleti tahrik edenler dadanmış buraya....

8. Bu yerli para ile ticaret goy goyu bu kadar yeter bizim gibi dış açık veren ülkelerle yerli para ticareti kolay kolay olmaz.

Karşı ülke elindeki TL ile İphone Savaş Uçağı Petrol Windows yazılım VS bunları alamadığı sürece yerli para ticareti goy goyu bitmez.

Bugün dolar için ne kadar bitti battı ABD kötü desek de dünyanın neresine giderseniz gidin istediğiniz mal ve hizmeti alırsınız.

He dersinki para ortadan kalksın ticarette aracı ALTIN olsun bak onun altına imzamı atarım.

Sayfa 267/1000 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •