Sayfa 825/1000 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. HAL YASASI çıkacak ya...Bekleyin...

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    eğer kendikendimize yetecek bir üretimy apabilirsek gıdada yazın çok sağlam bir düşüş bekliyorum
    ama bu tarım politikaları ile zor
    Bağı bahçesi olan mecbur ekecek, bu fiyatlardan kimse gidip sebze meyve almaz, en kötü, patates soğan, maydanoz diker, benim yerim olsa ben de ekerim.

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    HAL YASASI çıkacak ya...Bekleyin...
    Satıcak ürünün olmadığı bir pazara yasa çıkarmak, boş bir fabrikaya en iyi raporlama sistemini kurmaktan farksız bence...

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bağı bahçesi olan mecbur ekecek, bu fiyatlardan kimse gidip sebze meyve almaz, en kötü, patates soğan, maydanoz diker, benim yerim olsa ben de ekerim.
    Tohumu yasakladılar, sadece ithal tohum var...

5. Buradaki arkadaşlar hiç haber7 yi takip etmiyor galiba. Bakın tarım arazilerimizin sadece yüzde onbeşine kenevir ekersek tam olarak 160 milyar dolar kazanırmışız. Yaaaa siz ne diyorsunuz. Bak reis ülke kalkınması için ne buldu...

6. https://twitter.com/GaziantepBeld/st...16140558815233

Gaziantep genelinde toptancı, perakendeci ve fırınlarda haksız kazanca sebebiyet veren fiyat artışlarını engellemek üzere İl Ticaret Müdürlüğü ile yürütülen denetimler artırıldı.

Denetimlerde @gumrukveticaret’in yaptırımları uygulanarak yaşanan mağduriyetlerin önüne geçilecek.

7. Bu Dolardan bir cacık olmaz.....2019 sonu tahminleriniz nedir ?

8. Artan mülteci nüfus ve döviz artışı ile yazın dolacak tatil beldeleri (şimdiden otellerin nerdeyse tamamı dolmuş) muazzam bir gıda ihtiyacı ortaya çıkaracak ..

Yaza domatesi 10 a falan alırsak öpüp başımıza koyalım diyorum.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 825/1000 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •