Sayfa 607/940 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    SPK tek fiyattan emir toplama yöntemini önceden belirlenen hisselere sürekli olarak uyguluyordu. Son düzenlemeler ile volatilitenin yüksek olduğu hisse senetleri gibi yatırım araçlarına da belirli süreler aralığında tek fiyat yöntemi uygunlanmaya başlandı. Bu uygulamanın amacı hisse senetleri üzerindeki aşırı oynaklıkğı azaltmak ve yatırımcıyı korumaktır.

Yani özetle bu özellik yatırımcıyı koruyan bir özellik. Babalar, filler, büyük parmaklar ne dersen adına bu şahısların hissede aşırı oynak işlem yapmasını engellemek içindir.
    Okuyalım okutalım, bilgi paylaştıkça güzel.
    Saygılar.
    İşte tam olarak sımdı anladım.Tam benım ıstedıgım ceza uygulaması tesekkur ederım

2. Esma hanım, bakın bir arkadaş tivitte ne yazmış:
    Bakın reklamlarda ne diyor.
    KASIM'DA İNDİRİMLER DEVASA
    ADRES #TKNSA
    Satışlar bu şekilde patlarsa,
    Yılsonu bilançosuda patlar.
    Demiş.
    Tamamen yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi yatırımından kendisi sorumludur.

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Esma hanım, bakın bir arkadaş tivitte ne yazmış:
    Bakın reklamlarda ne diyor.
    KASIM'DA İNDİRİMLER DEVASA
    ADRES #TKNSA
    Satışlar bu şekilde patlarsa,
    Yılsonu bilançosuda patlar.
    Demiş.
    Tamamen yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi yatırımından kendisi sorumludur.
    Teşekkürler kardeşim bilgi paylaşımı için

4. Tuncay Turşucu hoca 7 kırıtere göre Şampiyon Şirketler adlı videosunu izledim.Birinci sırada bizim ARDYZ .

OSTIM i YAYLA ile değiştirdik ama iyimi yaptık kötümü yaptık emin değilim.Umarım bu soğuk kış havasında donmayız.Köz ateşte kuzu ,geyik çevirme olsa ne güzel olur.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Tuncay Turşucu hoca 7 kırıtere göre Şampiyon Şirketler adlı videosunu izledim.Birinci sırada bizim ARDYZ .
    O zaman dikkate almak lazım. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    O zaman dikkate almak lazım. Ytd
    Videoyu izlemenizi öneririm.

Şu AFYON speği epey korkak çıktı .eskiden gözü pek bir spek vardı.

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Tuncay Turşucu hoca 7 kırıtere göre Şampiyon Şirketler adlı videosunu izledim.Birinci sırada bizim ARDYZ .

OSTIM i YAYLA ile değiştirdik ama iyimi yaptık kötümü yaptık emin değilim.Umarım bu soğuk kış havasında donmayız.Köz ateşte kuzu ,geyik çevirme olsa ne güzel olur.
    Tuncay Turşucu nasıl biri yani güvenilir mi twitterda ismini ben de gördüm de ,Esma hanım bu arada yorumlarınız çok hoş ya) çok hızlı hisse değiştiriyorsunuz hızınıza yetişemiyorum valla)

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Tuncay Turşucu nasıl biri yani güvenilir mi twitterda ismini ben de gördüm de ,Esma hanım bu arada yorumlarınız çok hoş ya) çok hızlı hisse değiştiriyorsunuz hızınıza yetişemiyorum valla)
    Kuzuyu geyiği bırak tavuğa da razıyız kaz ördek falan))

Sayfa 607/940 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •