Sayfa 299/940 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Sn eski_prof havayolları dip onaylıyormu? Yoksa biraz daha sabredelim mi?��

2.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Sn eski_prof havayolları dip onaylıyormu? Yoksa biraz daha sabredelim mi?��
    10.81 lerden işlem görüyor...
    Valla yatırım tavsiyesi gerçekten değildir ama...Thyao bu fiyatlarda....pes...
    10.59 da bir dip çalışması yaptı... Şimdi orası yeni desteği... Ama kırarmı orayı?? Kırma ihtimali şuanda yükaelme ihtimalinden fazla görünüyor... Ama şirkete güveniyorsak...ki THYAO!! Endeks de olabilecek en ufak kıpırdamada ilk büyük tepki vereceklerden olabilir...
    Şimdi ; 12.03 olan geçerse yükseliş başlar dediğimiz direnci ; 11.65 oldu...10.59 kırılmadığı sürece 11.65 geçilirse yükseliş trendi başlar... Gerisini yazarız...
    Endeksle beraber takip...
    Y.T.D.

3. Hocam yarin için endeks yorumu rica etsek 98500 gecer mi abarttim mi . Şimdiden tesekkur

4.  Alıntı Originally Posted by Ag46mete Yazıyı Oku
    Hocam yarin için endeks yorumu rica etsek 98500 gecer mi abarttim mi . Şimdiden tesekkur
    Evet daha önceki endeks yorumlarımda aynen yazmıştım, Amerika ile anlaşılır ve teröristler çekilirse mini ralli olur demiştim... Yine bir oyun içinde oyun yoksa Amerika bu yalanla politika yapan bir ülke... Olumlu yansıyacağı kesin... Hatta orta-uzun vadede istediğimiz güvenli bölgeyi oluşturursak dolayısıyla terör belasından büyük bir ölçüde kurtulmuş olacağız...Yani gün geldi hesap döndü diyebiliriz aksilik olmazsa...
    Teknikğe gelirsek nasıl kötü koşullarda endeks destek falan tskmıyor,füze gibi düşüyorsa...İyi şeyler olduğundada direnç tanımaz diye düşünüyorum... Yinede rakamlarla konuşmak gerekirse; 97500 ilk gösterge...Olası bir Ralli için ; 104500 önemli benim için...asıl gösterge diyebilirim...
    Hayırlısı diyelim...
    Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by Ag46mete Yazıyı Oku
    Hocam yarin için endeks yorumu rica etsek 98500 gecer mi abarttim mi . Şimdiden tesekkur
    Evet daha önceki endeks yorumlarımda aynen yazmıştım, Amerika ile anlaşılır ve teröristler çekilirse mini ralli olur demiştim... Yine bir oyun içinde oyun yoksa Amerika bu, yalanla politika yapan bir ülke... Olumlu yansıyacağı kesin... Hatta orta-uzun vadede istediğimiz güvenli bölgeyi oluşturursak dolayısıyla terör belasından büyük bir ölçüde kurtulmuş olacağız...Yani gün geldi hesap döndü diyebiliriz aksilik olmazsa...
    Teknikğe gelirsek nasıl kötü koşullarda endeks destek falan takmıyor,füze gibi düşüyorsa...İyi şeyler olduğundada direnç tanımaz diye düşünüyorum... Yinede rakamlarla konuşmak gerekirse; 97500 ilk gösterge...Olası bir Ralli için ; 104500 önemli benim için...asıl gösterge diyebilirim...
    Hayırlısı diyelim...
    Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Borsa dip yaptığında neden kimse yok da...Zirve yaptığında herkes borsada...???
    Anahtar soru bu olabilirmi...?
    Y.T.D.
    Tamda anlatmak istediğim noktadayız...
    Y.T.D.

7. İstasyonda bindik...
    Y.T.D.

8. Hocam algyo nun finansal durumu sizce nasil şimdiden tesekkurler

Sayfa 299/940 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız