Sayfa 354/940 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. İnşallah devam edersiniz.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın hocam, lütfen burda olun.

Tknsa-utopya-dgklb.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    GEREL : şuanda 3.10 seviyesinde..

DİRENÇ ; 3.25 - 3.40 - 3.53 - 3.62 - 3.74 - 3.97...
    DESTEK ; 3.98-97 üzerinde kaldığı sürece ; 3.62 Öncelikle gündemde kalır...
    Y.T.D.
    Arkadaşlar geri dönmedim yanlış anlaşılmasın...yaptığım bir hatayı düzeltmek için yazıyorum...
    Yukarıda (altınıda çizdim) GEREL de destek ; 2.98-97 olacaktı yanlış yazmışım...şimdi oldu
    2.97 üzerinde kaldığı sürece yani...
    Y.T.D.
    ;))

4.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Başkan nereye gidiyor sun tecrübe ve bilgi donanım olarak faydalı bilgiler paylaşım yapıyorsunuz emegineze sağlık daha gidecek çok yolumuz var
     Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Tknsa-utopya-dgklb.
    Sağolun arkadaşlar... Uzun süredir yazıyorum uzun süredir hemen hemen her gün izliyorum... Ama benim buradaki tek amacım ky ya yardımcı olmanın yanında sohbet muhabbet içinde geçmesini beklediğim bir başlık olmasıydı... Ama dediğim gibi uzun süre bekledim, nezaman şenlenir paylaşımlar artar diye... Baktım olacağı yok...Tamam takip eden arkadaşlar var.. Zaten onlar için bukadar bekledim...Birazda faydalı olduysam ne mutlu bana...Gerçekten bende sorduğunuz hisselerden çok faydalandım...size yazdığım sevikelerle oynadım... Çok ciddi getirilerde elde ettim...Ama nedense bir türlü kalabalık olamadık...inan az oldu sanırım ama ben çok faydalandım çok güzel hisseler sorup benide ikaz etmiş oldunuz..Aslında çok yoğunum ama soruları hiç atlamamaya özen gösterdim... Belki birgün başla bir platformda görüşürüz inşallah... Tekrar hakkınızı helal edin... Ben ediyorum varsa hakkım...
    Hoşçakalın.

5.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Başkan nereye gidiyor sun tecrübe ve bilgi donanım olarak faydalı bilgiler paylaşım yapıyorsunuz emegineze sağlık daha gidecek çok yolumuz var
     Alıntı Originally Posted by Ag46mete Yazıyı Oku
    Sizi tanimiyorum ama birkac aydir takip ediyorum sayenizde verdiginiz bilgilere göre hareket ederek hatiri sayilir meblaglar kazandim umarim vazgecersiniz bu fikrinizden .benim gibi borsa bilgisi az insanlar sizin bilgi tecrübelerine ihtiyaci var yoksa bizler maalsef kaybetmeye mahkumuz yada bu işlerden uzak durmamiz gerecek
     Alıntı Originally Posted by Cabbaz Yazıyı Oku
    Hocam herkes sizi takip ediyor.Son dönemde de en aktiflerden biriyim.Azıcık hatrımız varsa kırmayın bizleri.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.
     Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Hocam sizi daha yeni keşfettim. Bilgi ve fikirleriniz bizim için hazine. Nolur gitmeyin.
     Alıntı Originally Posted by tyro Yazıyı Oku
    İnşallah devam edersiniz.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sağolun Arkadaşlar...

6. Sayın prof,size karşı mahcubum.Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.Mütevazi ve nazik bir insansınız..Sağolun-varolun.YTD

7. Umarım geri gelir
    Biz kalabalık etmemek için sohbet etmiyorduk
    Yoksa neden sessiz kalalim kı

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

8. Çalı arkasından sizi takip eden çok sayın prof ..bu kararınızı anlamış değilim..
    Bir çok insan forumdan gene uzaklaşıyor
     Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Sağolun Arkadaşlar...
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 354/940 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •