Sayfa 374/940 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Hocam ALGYO rica etsem tşk.

Hocam ben tek bir hisse değilde genel bir soru soracam .Amerika borsası an itibari felaket diyebilecegimiz durumda.Buna göre bizim borsa yarın ne olur
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hocam ALGYO rica etsem tşk.
    ALGYO ; 14.39 kapanış...
    DİRENÇ ; 14.42 - 14.79...
    DESTEK ; 13.92 - 13.22 - 12.18...
    Kısa vadede ; 14.79 kanal direnci ve yapabilir...
    Orta vadede ; 15.30 önemli direnç olacak ve geçerse hareketlenebilir bir direnç konumunda...
    Kısada ; 14.79 takip edilebilir kısada geçerse ; 15.30 erken gündeme gelir ve ; 16.25 beklenebilir...
    Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Hocam ben tek bir hisse değilde genel bir soru soracam .Amerika borsası an itibari felaket diyebilecegimiz durumda.Buna göre bizim borsa yarın ne olur
    Evet kötü çakılmış...
    Ama bu bizim borsanında çakılacağı anlamına gelmez... Eskiden olsaydı onlar hapşırınca biz nezle olurduk...
    Hatta onlarda felaket olduğunda biz yüzde beş düşerdik onlar artı kapatırdı...Ama şimdi dolaylı yoldan mutlaka etkileniriz ama bu dış borsaların düşmesinden veya çakılmasından daha çok kendi gündemlerimiz pek iç açıcı olmadığındandır... Yani çok iyi gelişmeler az kötü gelişmelerin bile altında ezileceği bir dönemdeyiz...Gerek salgın gerekse Akdeniz meselesi Dünya Devletleri üzerimize oynuyor...
    Bu yüzden rakamlar yine olayların altında kalıyor...
    Amerika ralli yaparkende biz çakıldık çoğu kez...
    Ters köşede olabilir ama normal şartlar altında...
    Teknik olarak izlemek de gerekiyor çünkü teknik gösterge olarak değerlendirilebilir...
    Daha önce de yazdığım gibi; 1066 ilk gösterge...Ama ; 1025 birşeyler zaten kötüydü ama daha kötüye gidiyor diye nitelendirdiğim bir seviye göstergesidir en azından benim için...
    Kısaca gündem çok kabarık...
    İnşallah Vatanımız ve milletimiz adına herşey yolunda gider ve içinde bulunduğumuz tüm vahim gelişmelerden en az zararla kurtuluruz...
    Vahim tabo çizmiş gibi olmak istemem... Yazdıklarım öyle görünsede tam terside doğrudur... Bu da krizlerden yeni fırsatlar yakalamak...
    Benim şahsi görüşüm bu... Ve böyle dönemlerde her türlü senaryoyu hesaplamak gerekir...
    Hayırlısı...
    Y.T.D.

Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Evet kötü çakılmış...
    Ama bu bizim borsanında çakılacağı anlamına gelmez... Eskiden olsaydı onlar hapşırınca biz nezle olurduk...
    Hatta onlarda felaket olduğunda biz yüzde beş düşerdik onlar artı kapatırdı...Ama şimdi dolaylı yoldan mutlaka etkileniriz ama bu dış borsaların düşmesinden veya çakılmasından daha çok kendi gündemlerimiz pek iç açıcı olmadığındandır... Yani çok iyi gelişmeler az kötü gelişmelerin bile altında ezileceği bir dönemdeyiz...Gerek salgın gerekse Akdeniz meselesi Dünya Devletleri üzerimize oynuyor...
    Bu yüzden rakamlar yine olayların altında kalıyor...
    Amerika ralli yaparkende biz çakıldık çoğu kez...
    Ters köşede olabilir ama normal şartlar altında...
    Teknik olarak izlemek de gerekiyor çünkü teknik gösterge olarak değerlendirilebilir...
    Daha önce de yazdığım gibi; 1066 ilk gösterge...Ama ; 1025 birşeyler zaten kötüydü ama daha kötüye gidiyor diye nitelendirdiğim bir seviye göstergesidir en azından benim için...
    Kısaca gündem çok kabarık...
    İnşallah Vatanımız ve milletimiz adına herşey yolunda gider ve içinde bulunduğumuz tüm vahim gelişmelerden en az zararla kurtuluruz...
    Vahim tabo çizmiş gibi olmak istemem... Yazdıklarım öyle görünsede tam terside doğrudur... Bu da krizlerden yeni fırsatlar yakalamak...
    Benim şahsi görüşüm bu... Ve böyle dönemlerde her türlü senaryoyu hesaplamak gerekir...
    Hayırlısı...
    Y.T.D.
    Hocam bana zaman ayırdıgınız ıcın tskler
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

6.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Hocam bana zaman ayırdıgınız ıcın tskler
    İyi geceler...

7. ECZYT ; 15.50 den işlem görüyor...
    15.33 üzerinde kalması önemli hedef direnci ; 17.62...
    15.33 üzerinde 17.62 deneyebilir...
    Y.T.D.

8. Hocam kafein lkmnh ve yeşil sana zahmet tşk.ler

Sayfa 374/940 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •