Special Days Image
Sayfa 409/940 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    MIPAZ ; 4.96 dan işlem görüyor...
    Kanal direnci ; 5.26 ve yapabilir ilk etapta...
    Y.T.D.
    5.02 tavan yaptı... Y.T.D

2. Hocam link 45.35 geçti. Tekrar bakabilir miyiz.

3.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    Hocam link 45.35 geçti. Tekrar bakabilir miyiz.
    LINK 46.46 tavan kapattı...
    Bir yılda, 9.07 den 48.36 seviyelerine....zirvelere doymuyor...içine temel analiz kaçmış bu saatten sonra...
    DİRENÇ ; 48.95 - 50..75 - 63.45...
    DESTEK ; 46.00 - 45.35 ...
    Yarınki tavanı ; 51.10...
    İnşallah serisini sürdürür...
    Yukarıda ki dirençler özellikle koyu renkte işaretlediklerim yeni zirveler geçerse bir sonraki zirveleri kurcalarız...
    Y.T.D.

4. ENDEKS ; 1087 kapanış yaptı...
    1095 önemli desteğini zorlansada kırdı ve iyi olmadı...
    Şimdi ; 1066 önemli desteği...
    Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    LINK 46.46 tavan kapattı...
    Bir yılda, 9.07 den 48.36 seviyelerine....zirvelere doymuyor...içine temel analiz kaçmış bu saatten sonra...
    DİRENÇ ; 48.95 - 50..75 - 63.45...
    DESTEK ; 46.00 - 45.35 ...
    Yarınki tavanı ; 51.10...
    İnşallah serisini sürdürür...
    Yukarıda ki dirençler özellikle koyu renkte işaretlediklerim yeni zirveler geçerse bir sonraki zirveleri kurcalarız...
    Y.T.D.
    Dolar olarak çanak katlama olabilirmi .
    Teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    Dolar olarak çanak katlama olabilirmi .
    Teşekkür ederim
    Aynen o durum olabilir... Zaten ben çok yükseldi daha fazla gitmez demedim ve olabilecek çanak dirençlerini veriyorum...zirveler dediğim olabilecek dönüş noktalarıdır çok iyi okumak ve görmek lazım...Özellikle çanak ana direnci takip edilmeli ve işlem hacminin onaylayıp onaylamadığı bakılmalı... Çana oluşumu önemli... Orası karar noktası hacim onaylarsa daha yolunun olduğunu gösterir...Böyle soluksuz tavan giden hisselerde sağlıklı hacim göremeyiz çünkü açılışta az bir hacimle tavan yapıyorsa bu hissenin çanak formasyonunu tamamlayıp asıl yükselişin yani yaptığı dip çizgisi kadar yukarıya devam etmesi konusunda bilgi sahibi olamayız o yüzden temel analizi önemli diyorum...Temel analizde nelerin önemli olduğunu zaten biliyorsunuzdur...
    Borsada tenik analiz yüzde elli... Temel analiz yüzde elli etki eder...Bu açıdan aşırı yükselen hisseler ne bazında olursa olsun tahta yapıcı bu hisseyi 9.00 tl den almış çanağı çizmiş...tamamlamış veya tamamlamamış buna bakmaz...Çünkü herkesin bildiği sır değildir...Ama bir hissenin temeli (kar, satışları, teknolojik gelecek ve beklentileri,ortaklıkları, konjonktürel geleceği....vs.vs.) eklenebilir... Ozaman ben derimki temel tekniği onaylıyorsa ozaman yatırım yapılabilir ve daha gidecek çok yolu var diye biliriz...isterse 1 tl den çıkmış olsun...
    Bunu sadece LINK için yazmadın genel olarak yorumladım...Bol kazançlar...
    Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Aynen o durum olabilir... Zaten ben çok yükseldi daha fazla gitmez demedim ve olabilecek çanak dirençlerini veriyorum...zirveler dediğim olabilecek dönüş noktalarıdır çok iyi okumak ve görmek lazım...Özellikle çanak ana direnci takip edilmeli ve işlem hacminin onaylayıp onaylamadığı bakılmalı... Çana oluşumu önemli... Orası karar noktası hacim onaylarsa daha yolunun olduğunu gösterir...Böyle soluksuz tavan giden hisselerde sağlıklı hacim göremeyiz çünkü açılışta az bir hacimle tavan yapıyorsa bu hissenin çanak formasyonunu tamamlayıp asıl yükselişin yani yaptığı dip çizgisi kadar yukarıya devam etmesi konusunda bilgi sahibi olamayız o yüzden temel analizi önemli diyorum...Temel analizde nelerin önemli olduğunu zaten biliyorsunuzdur...
    Borsada tenik analiz yüzde elli... Temel analiz yüzde elli etki eder...Bu açıdan aşırı yükselen hisseler ne bazında olursa olsun tahta yapıcı bu hisseyi 9.00 tl den almış çanağı çizmiş...tamamlamış veya tamamlamamış buna bakmaz...Çünkü herkesin bildiği sır değildir...Ama bir hissenin temeli (kar, satışları, teknolojik gelecek ve beklentileri,ortaklıkları, konjonktürel geleceği....vs.vs.) eklenebilir... Ozaman ben derimki temel tekniği onaylıyorsa ozaman yatırım yapılabilir ve daha gidecek çok yolu var diye biliriz...isterse 1 tl den çıkmış olsun...
    Bunu sadece LINK için yazmadın genel olarak yorumladım...Bol kazançlar...
    Y.T.D.
    Teşekkür ederim hocam

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ENDEKS ; 1087 kapanış yaptı...
    1095 önemli desteğini zorlansada kırdı ve iyi olmadı...
    Şimdi ; 1066 önemli desteği...
    Y.T.D
    1094.3 görüldü
    1095 önemli direnç...
    Y.T.D.

Sayfa 409/940 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz