Sayfa 457/940 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Sayın hocam iyi akşamlar. Keyfiniz sağlığınız iyidir umarım.

2.  Alıntı Originally Posted by batalla16 Yazıyı Oku
    Sayın hocam iyi akşamlar. Keyfiniz sağlığınız iyidir umarım.
    Teşekkür ederim... İş güç...
    Sizler de iyisinizdir umarım

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    SOKM 13.05 den işlem görüyor...
    DİRENÇ ; 13.14 - 13.48 - 13.95 - 14.80...
    DESTEK ; 12.68...
    İlk etapta ; 13.48 yapabilir...
    Y.T.D.
    13.12 den dönmüş...
    11.10 önemli kanal desteği üzerinde olduğu sürece hedef direnci yapabilir...
    Bir önemli desteği ; 12.68 buralardan takibe aldım...
    Y.T.D.

4. Hocam selamlar. KARTN yorumlar mısınız? Bugün bütün hisselerimi satıp 765 TL ortalama ile 400 lot Karton aldım akşam %2543 bedelsiz açıklamış yeni gördüm sizce nerelere gider? Sağlıcakla kalın.

5.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    Hocam selamlar. KARTN yorumlar mısınız? Bugün bütün hisselerimi satıp 765 TL ortalama ile 400 lot Karton aldım akşam %2543 bedelsiz açıklamış yeni gördüm sizce nerelere gider? Sağlıcakla kalın.
    Öncelikle tebrik ederim...
    Valla ne diyeyim şimdi buna benzer çok örnekler gördüm hepside ihya etti...
    Bende teknik olarak ; 1035 ilk hedef... Burayı da geçerse ki muhtemel... İkinci hedef ; 1295...
    Burdan sonrasını sorarsan önce bir izleyelim derim...verdiğimiz seviyeleri yaparsa devamına bakarız...
    Ama bu haber borsa kapandıktan sonra açıklandı yanılmıyorsam...Merakımı mazur görün nasıl böyle bir hamle yaptınız...
    Bol kazançlar dilerim...
    Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Öncelikle tebrik ederim...
    Valla ne diyeyim şimdi buna benzer çok örnekler gördüm hepside ihya etti...
    Bende teknik olarak ; 1035 ilk hedef... Burayı da geçerse ki muhtemel... İkinci hedef ; 1295...
    Burdan sonrasını sorarsan önce bir izleyelim derim...verdiğimiz seviyeleri yaparsa devamına bakarız...
    Ama bu haber borsa kapandıktan sonra açıklandı yanılmıyorsam...Merakımı mazur görün nasıl böyle bir hamle yaptınız...
    Bol kazançlar dilerim...
    Y.T.D.
    Hocam 10 sene önce Afyon bölündüğü sabah serbest marjda açılmıştı o zaman 80 TL den alabildim tavan oldu ve tavan serisi geldi sonra afyon.y ve aslanda kazanmaya devam ettim bazen içimdeki sesi dinliyorum ama takip ettiğim 3 hisseden biriydi, diğer ikisi konya ve egeen. Bugün aldım akşam haber gelmesi tamamen tesadüf oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim... İş güç...
    Sizler de iyisinizdir umarım
    Saolun hocam iyi hafta sonları

8. Eski-Prof hocam iyi tatiller iyi haftasonlarınız olsun. Nasılsınız? Ben hamdolsun iyiyim. Size #oyakc soracaktım? Müsaitliğiniz olursa bakar mısınız?

Sayfa 457/940 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •