Sayfa 500/940 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Sayın Eski-Prof hocam selamlar saygılar. Ha bu #usak kutpo olur düşüncesiyle girdim, öncelikle 2,60 civarındaki çanağı ne vakit tamamlar , çanak üstü uzay mı inş.

Destek direnç yazabilir misiniz? Teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    1342.40 tavan kapattı...
    Yukarıda da ; 1360.00 yapabilir demiştik eh yapmış yani...
    Yukarıda ; 1360.00 tavan serisi devam eder ve geçerse ; 1375.00 - 1465.00 - 1500.00 dirençleri takip edilecek...
    Karar sizin hedef sizde...Umarım en tepeden satmak nasip olur...
    Y.T.D.
    EGEEN tavanda tutunamadı 1476 dan dondü

3. İyi akşamlar arkadaşlar...
    Hiç izleyamedim bugün şimdi genel bir bakış yapayım...

4.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    hocam MAALT rica etsem.tşk.ler
    MAALT ; 88.00 kapanış...
    Turizm hisseleri ile ilgili bir gelişme varmı bilmiyorum... Ama pandemiden en çok etkilenen sektörlerden biri...
    Aşı ile ilgili gelişmeleri satın alınacaksa olumlu bir yaklaşım olmakla beraber biraz daha zaman var diye düşünüyorum...Ama olumlu etkilenecekleri aşikar...
    Beklentiyi satın almak borsanın altın kuralı...Bunlara bir çok sektör eklemek mümkün... Bunu dün bugün gördük...
    Biraz orta vade;
    DİRENÇ ; 92.00 - 94.90 - 97.40...
    DESTEK ; 87.00 - 80.20...
    Önümüzdeki ay seviyeler dahda netleşebilir...
    Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    MAALT ; 88.00 kapanış...
    Turizm hisseleri ile ilgili bir gelişme varmı bilmiyorum... Ama pandemiden en çok etkilenen sektörlerden biri...
    Aşı ile ilgili gelişmeleri satın alınacaksa olumlu bir yaklaşım olmakla beraber biraz daha zaman var diye düşünüyorum...Ama olumlu etkilenecekleri aşikar...
    Beklentiyi satın almak borsanın altın kuralı...Bunlara bir çok sektör eklemek mümkün... Bunu dün bugün gördük...
    Biraz orta vade;
    DİRENÇ ; 92.00 - 94.90 - 97.40...
    DESTEK ; 87.00 - 80.20...
    Önümüzdeki ay seviyeler dahda netleşebilir...
    Y.T.D.
    Tşk ederim

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Allah razı olsun hocam.Eline sağlık.
    OZKGY güzel bilanço açıkladı .Geride destek ve dirençleri yazmışsınız zaten ama genede bir yorum rıca ediyorum.saygılar sunuyorum...
    Sizdende Allah razı olsun... Teşekkür ederim.
    OZKGY 4.34 kapanış...
    DİRENÇ ; 4.51 - 4.69 - 4.83...
    DESTEK ; 4.25 - 4.10...
    Yukarıda ; dirençler normalde sağlam... Sorun biraz bulunduğu kanalda birazda güzel bilançonun açıklanmasında...Birçok ky bu bilançoyu görünce aşırı alış yaparlar...tahta yapıcının beklediği andır bu belkide...satış için en uygun zamandır onlar için...Bende zamanında hep güzel kâr açıklayan şirketlerden zarar ettim maalesef... Biz gerçekleri alırız by ise satar o çünkü beklentiyi satın alır çünkü biloyodur yüksek kar çıkmayacağını daha önceden alır haberini...
    Yanlış anlamayın sizin gibi usta bir borsacıya ders vermek değil amacım belki yeni başlayan arkadaşlar okur daha temkinli olur diye yazdım yeri gelmişken...
    Ama bu böyle gitmez tabiki nezamana kadar? Tahta yapıcı biraz bıktırana kadar sonra bir bakmışsın tavan tavan gitmeye başlamış hisse tabi bu arada ky hissede yok..!!! Ve birbirine sorarlar ya ben sattım kağıt uçtu niyeki...diğeri derki çok güzel bilanço açıklamış...iyide açıklayalı nerdeyse bir iki ay oldu... Olduda sen yeni sattın oda şimdi gündeme aldı...bir sonraki blançoya kadar...diye uzar gider...İşte bu hissedede kimbilir ; bu seviye; 4.83 dedir...yani gösterge olarak kabul edebiliriz... Burayı geçerse ; öncelikle hızlanır ve ; 5.55 kanal direncini yapar sonrada devamı gelebilir...
    Hedef direnci ; 7.72 olabilir diye düşünüyorum...
    Y.T.D.

7. .....Birçok ky bu bilançoyu görünce aşırı alış yaparlar...tahta yapıcının beklediği andır bu belkide...satış için en uygun zamandır onlar için...Bende zamanında hep güzel kâr açıklayan şirketlerden zarar ettim maalesef... Biz gerçekleri alırız by ise satar o çünkü beklentiyi satın alır çünkü biloyodur yüksek kar çıkmayacağını daha önceden alır ......

Borsa , sabırsızların sabırlı olanlara para aktarma yeridir diye boşuna demiyorlar. Biraz temel biraz da teknik bilmiş olunsa, ayrıca iç ve dış gündem takip edilse para kolay kaybedilmez.

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    UŞAK ; 2.23 kapanış...
    DİRENÇ ; 2.28 - 2.36...
    DESTEK ; 2.17 - 2.11 - 2.04 - 1.95...
    Yukarıda ; 2.36 sağlam geçilirse 2.60 hedefi olur yine...
    Y.T.D.
    USAK ; 2.37 kapanış...
    Verdiğimiz kanal direncinin bir tık üzerinden kapatmış... Şimdi desteklemesi önemli... Üzerinde kalırsa ; 2.39 - 2.51 - 2.60...
    DESTEK ; 2.28 - 2.17 - 2.11...
    Yukarıda ; 2.60 önemini koruyor... Sağlam geçerse ; 2.85 sağlam direnç... Geçerse hareketlenebilir...
    Y.T.D.

Sayfa 500/940 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •