Sayfa 502/940 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Adem yine şaşırtmadın beni...
    Bekliyordum tebrik ederim...
    8.48 tavan yaptı...
    8.72 - 9.03...
    Yazmışız zaten 8.10 geçilirse iskenderi yedirir diye... Eh afiyet olsun ne diyelim...
    Y.T.D.
    Hocam artık şu İskender’i ısmarlasanız artık...gruptan arkadaşları da alalım Başta esselocan bey ,Esma hanım, Acemi borsacı vs vs -)))))

2.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hocam artık şu İskender’i ısmarlasanız artık...gruptan arkadaşları da alalım Başta esselocan bey ,Esma hanım, Acemi borsacı vs vs -)))))
    Eski-Prof hocam , Adem beye katılıyorum. Artık sizin elinizden bir İskender yiyelim , hem tanışmış oluruz hem de BİST ile ilgili beyin fırtınası yaparız.

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Eski-Prof hocam , Adem beye katılıyorum. Artık sizin elinizden bir İskender yiyelim , hem tanışmış oluruz hem de BİST ile ilgili beyin fırtınası yaparız.
    Aynen bende katılıyorum hem BANA hemde ESSOLACAN Bey’e -)))

4.  Alıntı Originally Posted by adem13 Yazıyı Oku
    hocam artık şu iskender’i ısmarlasanız artık...gruptan arkadaşları da alalım başta esselocan bey ,esma hanım, acemi borsacı vs vs -)))))
    Adem bey tebrik ediyorum.Afiyet olsun.BENDE AFYON DA PUSUDAYIM.HAYIRLISI DİYELİM.

5. Hocam nazlana nazlana yürüyen Algyo belirtiğiniz önemli kanal direncini 18,34 ü kırdı.Üzerinde sağlamlaşmalı.Günlükte MACD kesmek üzere.

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    KUTPO ; 34.20 kapanış...
    4.68 seniyesinden 52.70 seviyesine...
    Varmı temel bir sebep bilmiyorum siz biliyormusunuz...?
    DİRENÇ ; 35.10 - 36.80 - 38.00 - 40.95 - 42.50...
    DESTEK ; 33.65 - 32.60 - 31.20...
    Devam ederse devam ederiz...
    Y.T.D.
    Kutpo ceo su, hanımefendi pandemi yüzünden işgücünün etkilendiği, bunun yanında mevcut siparişler ile yurtdışı siparişleri yetiştirmede ve ayrıca lojistik/sevkiyatta sıkıntılardan bahsetmişti. Ancak kutpo nun bu kadar yükselmesini bazı grupların bu hisseyi taşıdığına ve ky yi mağdur ettiğine inanıyorum. Hali hazırda normalinde 27,5-28 civarından başlayan yükseliş hareketi normal bir şekilde 33 küsurlara geldi. Yaklaşık gelebildiği rakamlar 75-80 civarları yine aynı bölgeyi görmek isteyecektir. Pandemi azaldıkça endeks destekli önü açık diye düşünüyorum. Alana satana hayırlı olsun. Tamamen yatırım tavsiyesi değildir. Gözüm #usak ta, 2,61 üstü bakalım ne yapacak? Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Adem bey tebrik ediyorum.Afiyet olsun.BENDE AFYON DA PUSUDAYIM.HAYIRLISI DİYELİM.
    Esma hanım #afyon çok zorluyor, 5 e bile gelemedi. Eğer 5,86 ya gelir de geçerse harika olacak. Benimde gözaltında tuttuğum bir şirket. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Çok tşk ederim Esma Hanımm ...Rabbim sizinde gönlünüze göre versin. İnşaAllah ...

Sayfa 502/940 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •