Sayfa 503/940 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. #ismen anlık 13,07 , şu anda 12,82
    12,52 önemliydi geçtik, izliyorum. Ytd.

2. ENDEKS ;
     Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Aslında yeni bir başlık altında toplayacaktım bazı hisseleri...dipte kalan Aslanlar yada sağlam batıklar...
    Şimdi soranlara hep söylüyorum...hisselerin bir yıllık grafiklerine bakın...ve sağlam batıkları görürsünüz...sağlam batak ne demek genel hisselerin grafikleri ile kıyaslandığında göreceksiniz...Kimler nerelere gitmiş kimler nerelere düşmüş veya kalmış...
    Kim bunlar ; Başta Bankalar ...THYAO ,,,Holdingler yani özellikle pandemiden olumsuz etkilenen endeksin lokomotifleri birçok hisse...
    Bunlar aynı zamanda Endeks açısından çok önemli... Sıra bunlara geldiğini düşününsene... Vay Endeksin haline...nerelere gider...? Onu sonra hesaplarız...
    Eylül sonu grafikleri inceliyorum, soluksuz hep yukarı olan hisselerin sanki dur bakalım diyeceği ay gibi görünüyor... Bu normalde Endeksinde çakılması gibi dyruyor ama yukarıda da yazdığım gibi diğer dipte yatan Aslanlar Endeksin çakılmasına dur derken ibreyide yukarıya taşıyabilir... Ve benim olmazsa olmazım ; 1230.## geçilirse yükseliş trendi başlar dediğim direncim geçilerek yeni zirveler gündeme gelebilir...
    Buna birde Pandemi ile ilgili olumlu gelişmeler eklenirse tadından yenmez...
    Ama Yine söylüyorum Endeksin ve yukarıda yazdığım sağlam Batıkları en çok ilgilendiren konu yine salgın yine VİRÜS ...Bunu yakından takip edelim...
    Kesinlikle Y.T.D. !!!
    23.08.2020 tarihli ENDEKS yorumum...
    Sanki bugünleri yazmışız...tamda bunu anlatmak istemiştim...
    lokomotif ler coşarken diğerleri üzdü...
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ENDEKS ;

Y.T.D.
    Hocam bende uzun zamandır Ykbnk takip ediyordum 2 liralı seviyeler ucuzdu. Bugün 2.60 TL den aldım bakalım 4 liralı seviyeleri görecek mi yakın zamanda. Ykbnk yorumlarsan sevinirim. Sağlıcakla kal.

4. Sayın hocam merhaba, nasılsınız iyi misiniz. Müsait olduğunuz zaman usd/try inceleme şansınız olur mu? İyi akşamlar

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ENDEKS ;

Y.T.D.
    Bu yorumunuzu çok iyi bilenlerdenim..Aynen dediğiniz gibi... Sizi canı gönülden tebrik ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Bu yorumunuzu çok iyi bilenlerdenim..Aynen dediğiniz gibi... Sizi canı gönülden tebrik ederim.
    Teşekkür ederim...
    Ama Önümüzde küresel ve Ülkeler arası siyasi kriz özellikle Abd gibi bir.............ülke var ki sıkıntı yaratacak gibi duruyor önümüzdeki aylarda...
    Temkinli bir şekilde devam...
    Endeks yine ikinci direncimizi test etti ve önemli desteğimizin 1230.00 üzerinde üçüncü kapanışını yaptı...
    Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hocam artık şu İskender’i ısmarlasanız artık...gruptan arkadaşları da alalım Başta esselocan bey ,Esma hanım, Acemi borsacı vs vs -)))))
    Canınız sağolsun...
    Olur birgün inşallah... ;))

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Canınız sağolsun...
    Olur birgün inşallah... ;))
    Nihayet sözünü aldık arkadaşlar ,Birgün o yemek yenecek inş -))

Sayfa 503/940 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •