Sayfa 512/940 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Eski-Prof hocam geçen size sorduğum papil, güniçinde açılış 20,50 //22,60 tavandan dönerek 21,94 ten kapattı. Ben 21,90 dan vedalaştım. Alana satana hayırlı olsun. Ytd
    Şu PAPIL Göz ve yüz tanıma sistemi ve yazılımı var elinde. Uygun bir alım seviyesinde yakın takibe almak gerekiyor. Bu teknoloji onu çok değerli kılıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Şu PAPIL Göz ve yüz tanıma sistemi ve yazılımı var elinde. Uygun bir alım seviyesinde yakın takibe almak gerekiyor. Bu teknoloji onu çok değerli kılıyor.
    Valla ben 22-24 ve üstünü göreceğini farkettiğim halde erken vedalaştım. Uzunda düşündüğüm alkim var 15 üstüne atmadan yakalamak istiyorum. Parçalı alım yaparak uzun vade listeme ekleyeceğim. Ama yine de ytd Esma hanım.

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Valla ben 22-24 ve üstünü göreceğini farkettiğim halde erken vedalaştım. Uzunda düşündüğüm alkim var 15 üstüne atmadan yakalamak istiyorum. Parçalı alım yaparak uzun vade listeme ekleyeceğim. Ama yine de ytd Esma hanım.
    Orta ve uzun vadede ÇELİK ÇOMAK hocamın ongorulerini takip ediyorum. Sizlerede öneririm. ALKIM Afyon yatırımı var iki yılda tamamlanır. Yatırım giderleri olacak ama devreye girdiğinde bilanço ya olumlu yansır. Geçen aylarda yabancı alımı vardı dikkatimi çekmişti. Uzun vadede güzel şirket

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Orta ve uzun vadede ÇELİK ÇOMAK hocamın ongorulerini takip ediyorum. Sizlerede öneririm. ALKIM Afyon yatırımı var iki yılda tamamlanır. Yatırım giderleri olacak ama devreye girdiğinde bilanço ya olumlu yansır. Geçen aylarda yabancı alımı vardı dikkatimi çekmişti. Uzun vadede güzel şirket
    Ben alkim i kumbara olarak düşündüm. Afyon ise ky bitmeden gitmeyecek. Tekniği bozan bir şeyler hep çıkıyor. Bakalım hayırlısı artık. Çelik çomak hocayı da takibe aldım. Teşekkür ederim.

5. arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. paylaşımlarınızı severek okuyorum öncelikle bunu paylaşmak isterim. yaklaşık 4 aydır borsadayım. açıkçası bu işten şimdiye kadar neden aldığımı bilmediğim ''birko'' sayesinde ekmeğimi yedim.(bir tavsiye üzerine aldım diyelim) yaklaşık 3 aydır da çeşitli online eğitim ve buradaki paylaşımları takip ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. geçenlerde eski prof hocama cemaşı sormuştum. şimdide elimdeki hisseleri paylaşmak ve öngörülerinizi öğrenmek istedim.
    hisselerim ve maliyetlerim şu şekilde
    çemaş 2,15
    karsn 2,98
    ardyz 35,70
    petun 25,80
    uluun 10,95
    yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler geceniz güzel olsun

6.  Alıntı Originally Posted by tolgahan11 Yazıyı Oku
    arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. paylaşımlarınızı severek okuyorum öncelikle bunu paylaşmak isterim. yaklaşık 4 aydır borsadayım. açıkçası bu işten şimdiye kadar neden aldığımı bilmediğim ''birko'' sayesinde ekmeğimi yedim.(bir tavsiye üzerine aldım diyelim) yaklaşık 3 aydır da çeşitli online eğitim ve buradaki paylaşımları takip ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. geçenlerde eski prof hocama cemaşı sormuştum. şimdide elimdeki hisseleri paylaşmak ve öngörülerinizi öğrenmek istedim.
    hisselerim ve maliyetlerim şu şekilde
    çemaş 2,15
    karsn 2,98
    ardyz 35,70
    petun 25,80
    uluun 10,95
    yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler geceniz güzel olsun
    Tolgahan kardeşim merhabalar hoşgeldin.Prof Hocamın önderliğinde seviyeli saygılı bir arkadaşlık edindik(her nekadar birbirimizi hiç tanımasakta) sanki küçük bir aile olduk.enazından ben öyle hissediyorum. Hocamın Engin bilgisinden fayadalanmaya çalışıyoruz.Destek Direnç noktalarını ve Yorumlarındaki o ince detayları görmen dileğiyle ...

7. Sayın Prof ....Bu akşam ki çalışmalarıma DESA takıldı. Lütfen bakabilirmisiniz ...tşk ederim asla YTD.

8. İyi geceler....

Sayfa 512/940 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •