Sayfa 516/940 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Petkm uzun süredir bende de var esselocan elimden çıkartmayı düşünüyorum ama gidecek gibi bir his var içimde diyerek geri vazgeçiyorum ne olur sence petkmin hali ???
    Eski-Prof hocam aşağı yorumda bahsetmiş zaten. Bence güzel gidiyor. Maliyetimin 3 TL altında olduğunu söylemek istiyorum. Yıllarca elimde olan bir hisse, her sene de bedelsiz veriyor. Satma niyetim yok. Yatırım şirketleri/aracı kurumlar 5-6 arası fiyata gelecek deyip duruyor. Ancak ben önüme bakıyorum. Siz bilirsiniz? Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Yataş 10,70 zirveyi aştı üzerinde kalırsa aksa gibi yoluna devam edebilir
    Yaraş da bir grup olabilir ama yine de güzel bir hisse, geçmişte elinde olanlara iyi paralar kazandırmış. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    14,18destekle CEMTS izlenebilir.haftaya daha da iyi olabilir
    Cemts inş geleceğin egeen i olarak görüyorum. 11,82 maliyetle portföyde uzuna yatmış büyüyecek kuzum inş.
    Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hocam Sağlık Bakanından güzel bi açıklama geldi...süper haber ...maske hayatımızdan çıkabilir...aşı çalışmalarında büyük ilerleme var dedi..
    Verilebilecek en güzel müjde Adem...İnşallah...

5.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hocam Sağlık Bakanından güzel bi açıklama geldi...süper haber ...maske hayatımızdan çıkabilir...aşı çalışmalarında büyük ilerleme var dedi..
    Sayın Adem bey, bence milli ve yerli aşımızı tescilletelim ve onu kullanalım. Boş yere elin gavır şirketlerine paramız gitmesin.

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Sayın Adem bey, bence milli ve yerli aşımızı tescilletelim ve onu kullanalım. Boş yere elin gavır şirketlerine paramız gitmesin.
    Aynen katılıyorum ...kardeşim

7.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Gerçekleşirse coşarız...
    Tutamaz kimse bizi...

8.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    cemts inş geleceğin egeen i olarak görüyorum. 11,82 maliyetle portföyde uzuna yatmış büyüyecek kuzum inş.
    Ytd.
    aynen katılıyorum

Sayfa 516/940 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •