Sayfa 602/940 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Muhabbetiniz bol olsun dostlar. ŞU ARDYZ ile muhabbetimiz daha yeni başlıyor. Şöyle bir köşeye not alalım
    İnşaAllah Allah gönlüne göre versin Esma hanımmm

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    İnşallah...
    İnanın en çok ben istiyorum... (sizin adınıza)... ))
    Teşekkür ediyorum hocam. Bende muhabbetinize katılmak istedim. Başarı hikayemiz yok ama çabalıyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum hocam. Bende muhabbetinize katılmak istedim. Başarı hikayemiz yok ama çabalıyoruz
    Maaşallah diyelim, gün içinde çay çorba parasına treyt ediyorsunuz. Kazanıyorsunuz ne güzel.

4.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    İnşaAllah Allah gönlüne göre versin Esma hanımmm
    Hepinizi kutluyorum. Katkılarınızı herdaim bekliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Maaşallah diyelim, gün içinde çay çorba parasına treyt ediyorsunuz. Kazanıyorsunuz ne güzel.
    Endeksi karışık kebaba çevirdikleri için vur kaç yaptık. Hep tetikte olmak gerek

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Endeksi karışık kebaba çevirdikleri için vur kaç yaptık. Hep tetikte olmak gerek
    Bu bile başlı başına bir başarı hikayesi...

7. Bu başlık ta güzel.ardyz bende bugün portföy e ekledim.cok sermaye ile sığ kağıtlar a gelmiyor.portfoyum bedelsiz dolu idi jantsa turgg gedza maalt otlar fortoto vb.hepsini verdim azar azar 2 gündür.yerlerine gitmeyenler eggub tknsa fonet ardyz Karel naten yaptım.bedelsiz furyası umarım patlamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Bu başlık ta güzel.ardyz bende bugün portföy e ekledim.cok sermaye ile sığ kağıtlar a gelmiyor.portfoyum bedelsiz dolu idi jantsa turgg gedza maalt otlar fortoto vb.hepsini verdim azar azar 2 gündür.yerlerine gitmeyenler eggub tknsa fonet ardyz Karel naten yaptım.bedelsiz furyası umarım patlamaz.
    Hayırlısı olur inşallah hakkınızda...

Sayfa 602/940 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •