Sayfa 641/940 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Hadi geçmiş olsun...
    Geçtimi belli değil ama...
    1283.58 kapattı...
    1288.50 desteğinin ; 4.92 puan altında kapanış yaptı... Akşam açıklanacak tedbirler doğrultusunda desteği direnç yapıp yapmayacağı belli olacak...şimdilik destekten kapattı diyebiliriz... Ama sağlamlığı tedbirlere kaldı...
    Y.T.D.

2. amin cümlemizin gözde fin.iyi duruyor .hocam

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Hadi geçmiş olsun...
    Geçtimi belli değil ama...
    1283.58 kapattı...
    1288.50 desteğinin ; 4.92 puan altında kapanış yaptı... Akşam açıklanacak tedbirler doğrultusunda desteği direnç yapıp yapmayacağı belli olacak...şimdilik destekten kapattı diyebiliriz... Ama sağlamlığı tedbirlere kaldı...
    Y.T.D.
    İnşaallah geçmiştir hocam. Yine nokta atışı. Siz bunu hep yapıyorsunuz. Tebrikler. Müsait olunca Deva çok uzun vade analizinizi bekliyorum.

4. Iyi aksamlar hocam goltas i verdim bin bereket. deva aldim musait zamanda bakabilirmisiniz teşekkürler

5. Esselocan bey ,yarın nasıl olur borsamız,kısıtlamalar nasıl yansır endeksimize ....

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    DEVA ; 23.44 kapanış...
    DİRENÇ ; 24.33 - 25.20...
    DESTEK ; 23.17 - 22.59..,
    Aşağıda ; 22.59 kanal desteği... Üzerinde kalması önemli kaldığı sürece ; 25.20 kanal direncini deneyebilir... Destek çalışmazsa bir alt kanala düşer...
    25.20 sağlam geçilirse ; 27.80 kanalına girer... Girerse ara dirençleri yazarız...
    Y.T.D.
    DEVA ; 25.40 kapanış yaptı...
    Tamda yukarıda ; 25.20 sağlam geçilirse demişiz...Şimdi de oraya sağlam tutunursa diyorum.... Yani önemli destek... Bu da bildiğimiz gibi virüs hissesi...Neden öyle diyoruz? Çünkü öyle...))
    Bugün tedbirler dendi gıdalar ve ilaçlar tavana gitti... Yani kriz kağıdı oldular artık...Daha sert kısıtlamalar bekleniyordu ama yumuşak geçiş oldu bir öncekinden...Bu durum bu sektörleri nasıl etkileyecek yarın göreceğiz... Ama buda tutmazsa (Allah korusun) elimiz klavye de al tuşunda olacak sanırım...Çünkü daha ilerisi olağanüstü kısıtlamalar(mecburen) demektir...
    Daha önce ; 25.20 üzerinde ; 27.80 kanalına girer demiştik... Şimdi ucu ucuna o kanalda...
    DİRENÇ ; 25.49 - 26.81 - 27.80...
    DESTEK ; 25.20 önemli kanal desteği...
    Kırarsa ; 24.33 - 23.17...
    Yukarıda ; 27.80 kanal direnci önemli... Sağlam geçer desteklerse artık yeni bir trend değil yeni bir yükseliş dalgası başlar... Bu dalganın tepe noktasıda ; 34.75 olur...
    Bundan sonrası artık tekniğin dışında hem temel hemde Güncel olarak bakılması gerekir...Bu işide sen iyi yaparsın sayın esselocan bey...
    27.80 geçilirse ara dirençlerle beraber tepe hedef noktasına kadar bakılabilir... Şimdilik önümüzü görmeden yazmayı erteliyelim...Zaten burayı hedef yapmışsınızdır...
    Y.T.D.

7. Hocam müsait olunca TUKAS değerlendirmesi yapabilir misiniz?
    Düşüncelerim beni bağlar, lütfen başkası bağlanmasın

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    DEVA ; 25.40 kapanış yaptı...
    Tamda yukarıda ; 25.20 sağlam geçilirse demişiz...Şimdi de oraya sağlam tutunursa diyorum.... Yani önemli destek... Bu da bildiğimiz gibi virüs hissesi...Neden öyle diyoruz? Çünkü öyle...))
    Bugün tedbirler dendi gıdalar ve ilaçlar tavana gitti... Yani kriz kağıdı oldular artık...Daha sert kısıtlamalar bekleniyordu ama yumuşak geçiş oldu bir öncekinden...Bu durum bu sektörleri nasıl etkileyecek yarın göreceğiz... Ama buda tutmazsa (Allah korusun) elimiz klavye de al tuşunda olacak sanırım...Çünkü daha ilerisi olağanüstü kısıtlamalar(mecburen) demektir...
    Daha önce ; 25.20 üzerinde ; 27.80 kanalına girer demiştik... Şimdi ucu ucuna o kanalda...
    DİRENÇ ; 25.49 - 26.81 - 27.80...
    DESTEK ; 25.20 önemli kanal desteği...
    Kırarsa ; 24.33 - 23.17...
    Yukarıda ; 27.80 kanal direnci önemli... Sağlam geçer desteklerse artık yeni bir trend değil yeni bir yükseliş dalgası başlar... Bu dalganın tepe noktasıda ; 34.75 olur...
    Bundan sonrası artık tekniğin dışında hem temel hemde Güncel olarak bakılması gerekir...Bu işide sen iyi yaparsın sayın esselocan bey...
    27.80 geçilirse ara dirençlerle beraber tepe hedef noktasına kadar bakılabilir... Şimdilik önümüzü görmeden yazmayı erteliyelim...Zaten burayı hedef yapmışsınızdır...
    Y.T.D.
    Hocam eline yüreğine kalemine sağlık. Allah cc razı olsun. Temel analiz birazdan geliyor.

Sayfa 641/940 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •