Sayfa 651/940 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Günaydın herkese...

2.  Alıntı Originally Posted by eski_prof Yazıyı Oku
    endeks ; 1332.## işlem görüyor...
    önemli ve beklentili direncimiz ; 1366.00 beklemede...peki varmı beklenti...? Var...!
    En büyük beklenti en başından olduğu gibi şimdide pandemi...daha doğrusu pandeminin sonlanması yada en aza inmesi...artık bu sır değil ve tüm dünyada olduğu gibi bizde de bu satın alınıyor...
    Piyasalar için bundan daha iyi bir beklenti olabilirmi...
    şuanda yok...peki ne yapacağız...?
    Ben sesli düşünüyorum kendi düşüncemdir yanlış olabilir...; pandemiden kötü etkilenen ve yerlerde sürünen sağlam batıklar ve dolayısıyla etkilenen ucuz kalmışlar hareketlenir... Pandemiden olumlu etkilenen ve primlenen hisselerden çıkışlar olabilir...çünkü sonuçta adam spek de olsa onunda parası sınırlı ve elindeki primlileri bir şekilde satıp diğerlerine girmeyi planlıyacaktır...yani onunda ekstra parası yoktur..
    Işin özü önümüzde bekleti var...hemde savaş kazanmış bir ülkenin zaferi gibi bir beklenti...bundan iyi faydalanmak gerekir...
    Bir daha yani ; borsa ralli yapacaksa biz ky lar daha önceki gibi bunu sadece izleyerek ve hatta bu rallide para kaybederek izlemeyelim...
    Ama bu yazdıklarım yine söylüyorum sadece benim kendi düşüncem mikrofonu açık unutmuşum herkes duymuş gibi...kendi fikir ve düşüncelerlerinizde de mikrofonu açık bırakın isterseniz...
    Ve yine (çok kullandım) hepsi ; n.ş.a...
    Y.t.d. Kesinlikle değildir...
    teşekkürler hocam

3. EREGL 10.61 işlem görüyor... Tokatlamaya devam...
    11.57 üzerinde kalması olumlu olacak...
    Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Günaydın hocam, 1 dk arayla yok yazılmaz ama... 😞
    Tamam sildim... Burda yazdım
    Ama esma hanım bu gidişle devamsızlıktan kalır...

5. KFEIN ; 18.21 işlem görüyor ve nazlanıyor...

6. Merhaba Eski-prof.Üstad Telekom hakkında ki fikrinizi alabilirmiyiz.Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Merhaba Eski-prof.Üstad Telekom hakkında ki fikrinizi alabilirmiyiz.Selamlar.
    TTKOM ; 7.79 işlem görüyor...
    7.86 üzerinde kalması olumlu ilk etapta ama...
    DİRENÇ ; 8.39 - 8.74 - 8.99 - 9.17...
    Gibi sağlam dirençler var önünde...koyu renkte işaretlediğim dirençler özellikle... Bunlardan ; 9.17 kanal direnci önünde büyük engel... Olurda burayı birgün sağlam geçip desteklerse bu hissede olmak gerekir o gün diye düşünüyorum... Geçerse ; 11.14 hedef direnci olur ve yapabilir hemde önü açılabilir...
    DESTEK ; 7.86 - 7.21...
    Her iki destekte çok önemli... Özellikle 7.21 kırılırsa bir alt kanala düşer...
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    KFEIN ; 18.21 işlem görüyor ve nazlanıyor...
    Hocam istediği kadar nazlansın durur durur bi anda roket.
    Tabi ki ytd

Sayfa 651/940 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •