Sayfa 752/940 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

herkeze selam.mumkunse hocam
    CUSAN a bakabılırmısınız

2. Bugün çok hareketli çok bereketli bir gün galiba, forumda Maaşallah çok kişi okuyor yazıyor.
    Şu TKNSA da düşme rekoru kırıyor . Bir dönmedi yukarı. 11,90 dan döndü dedik o da yalan oldu. Koca Sabancı ya yakışmıyor.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by akıf elbıstanlı Yazıyı Oku
    hocam kozal bende de var hikayesi nedir açıklarsaniz sevinirim
    Bazı hocaların değerlendirmelerini buraya özet geçeyim.
    Kozalda kasasındaki nakit piyasa değerinin%40 ı . Borç yok denecek kadar az.satış derdi yok.bürüt kar %60 seviyesinde.Bulunan madenden dolayı eğer Gubfr için 100.tl değerleme yapılıyorsa, kozal 4 tesisinde bu miktar üretimiyapıyor ve 2 yıl içinde % 50 fazla üretim olacak.dava süreci artık bitecekse, hükümet türkiye varlık fonuna dahil eder. Kozal sermaye 150,5 mio tl gubfr sermaye 334 mio tl .
    Yukardaki bilgilerden anlıyoruzki kozalın yolu çok uzun .kesinlikle ytd.

4. Bügün IPEKE ve CEMTS at yarışı anlatan spiker yaptı.sağ ve sol kulvarda yarışıyorlar kim kazanır sizce dostlar?

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hocam kuyas ın destek ve dirençlerini seans bitmeden rıca ediyorum
    hangisine yetişeyim bilemedim az lot aldım 2,30 dan 2,37 yakıyor....

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Kozalda kasasındaki nakit piyasa değerinin%40 ı . Borç yok denecek kadar az.satış derdi yok.bürüt kar %60 seviyesinde.Bulunan madenden dolayı eğer Gubfr için 100.tl değerleme yapılıyorsa, kozal 4 tesisinde bu miktar üretimiyapıyor ve 2 yıl içinde % 50 fazla üretim olacak.dava süreci artık bitecekse, hükümet türkiye varlık fonuna dahil eder. Kozal sermaye 150,5 mio tl gubfr sermaye 334 mio tl .
    Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için .

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Maaşallah diyelim, yaktınız buraları. Sanırım tivitte Mehmet beyi takip ediyorsunuz. Bu yazdıklarınızı orada okudum. Kozaa, kozal, ipeke.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by AKIF ELBISTANLI Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için .
    Allah razı olsun deyin yeter kardeşim.Umarım hayırlı olur.

Sayfa 752/940 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •