Sayfa 796/940 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. İyiyim. Siz de iyisinizdir umarım. Ky olarak yükselen pistte (Bist te) ayağımın kaymaması için çabalıyorum. Beklentimi karşılamayan usak, tknsa var, sizdeki ostim gibi. Endeks rekor yaparken bunlar yerinde sayıyor.
    Yine de nasip. Burdan çok bilgi paylaşıyoruz ama elimizdekileri çıkaramadık.
    Teşekkür ederim iyiym. Uşak 2,55 üstü iyi olacağını düşünüyorum. Ostimin zamanı daraldı.Bugünde fena değildi 4,20 kapanış daha iyi olurdu ama yinede güzel kapattı. Sevgili Prof’un da dediği gibi KY ne zaman çıkarsa ,hisse de o zaman uçar gider. O zaman Sabırla ve inatla bekleyeceğiz. Kendi düşüncem kesinlikle YTD. SEVGİLİ PROF NEDER ACABA !!!!!

2. MARTI ; 2.15 kapanış...
    DİRENÇ ; 2.31 - 2.39...
    DESTEK ; 2.21 - 2.12 ...
    Yukarıda ; 2.39 kanal direnci önemli sağlam geçilip desteklenirse ; 2.67 kanalına girer ve hareketlenebilir...
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim iyiym. Uşak 2,55 üstü iyi olacağını düşünüyorum. Ostimin zamanı daraldı.Bugünde fena değildi 4,20 kapanış daha iyi olurdu ama yinede güzel kapattı. Sevgili Prof’un da dediği gibi KY ne zaman çıkarsa ,hisse de o zaman uçar gider. O zaman Sabırla ve inatla bekleyeceğiz. Kendi düşüncem kesinlikle YTD. SEVGİLİ PROF NEDER ACABA !!!!!
    Aynen katılıyorum...
    Bazen en büyük destek sabırdır...en büyük dirençde inattır... Y.T.D. ))

4.  Alıntı Originally Posted by Tonyukukk Yazıyı Oku
    Hocam inveo 51.20 geçerse tekrar bakarız demiştiniz bugün geçti ve üstünde de kapattı. Durumu nasıldır sizce destek direnç olarak
    INVEO ; 53.00 kapanış...
    DİRENÇ ; 55.15 - 57.10...
    DESTEK ; 52.50...
    Şimdilik ; 57.10 kanal direnci takip edilecek...
    Sağlam geçer desteklerse ; 77.20 kanalı izlenecek...
    Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum...
    Bazen en büyük destek sabırdır...en büyük dirençde inattır... Y.T.D. ))
    Sabır ve İnatla bekleyeceğiz o zaman hocam ...(Zaten Sizden öğrendiğim önemli değer SABIR oldu.)

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Sayın Adem bey sizde var mı yeni bir yıldız adayı, biraz da biz baksak, izlesek. Belki bize de gülümser kör salih 🙂

Üç günlük Yılbaşı tatilinde bol bol zamanım oldu ve güzel bir çalışma yaptım. Üç gün boyuncada bu Hisse üzerinde yoğunlaştım.Benden önce bir arkadaşımız bu hisseyi Prof hocam a sordu zaten. Ama biraz daha zamanı olduğunu düşündüğüm için , beklemeye aldım. Sayın Prof hocam a direnç ve desteklerini sorup ,kendisinin de bilgisini almak istiyorum. Sorduğum ve Soracağım hisseler kesinlikle kendi çalışmam olup ,asla ve asla YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    değerli prof.üstad ve değerli adem esselocan esma ve sayamadığım bütün arkadaşlara selam olsun. Prof üstat ege gübre jant ve ardyz i tekrardan yorumlarmısınız. Yazdığınız destek ve dirençleri geçti. Yorumlarınız benim için çok değerli ayrıca diğer arkadaşlarda maşallah çok güzel yorum yapıyorlar. Şimdiden tşk ederim. Allah hepimizin kazancını helal bir şekilde birini bin etsin. Başta sağlık huzur mutluluk daha sonrada kazancımızı arttırmayı nasip etsin. İyi akşamlar saygılar Y.T.D
    ARDYZ ; 51.30 kapanış...
    DİRENÇ ; 51.52
    DESTEK ; 50.72 - 48.90 - 46.50...
    Yukarıda ; 51.52 kanal direnci sağlam geçilirse ; 52.84 - 55.48 - 57.46...Takip edilecek...
    Diğer hisseler tavan kapattı...
    Tavan kapatan hisse teknik dışı hareketler yapabilir... Yine tavan kapatabilir veya tam tersi...şimdi ne yazsam yanıltıcı olabilir...bu yüzden karar sizin stop sizde veya hedef sizde...
    Durulmadan analiz zor...
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Üç günlük Yılbaşı tatilinde bol bol zamanım oldu ve güzel bir çalışma yaptım. Üç gün boyuncada bu Hisse üzerinde yoğunlaştım.Benden önce bir arkadaşımız bu hisseyi Prof hocam a sordu zaten. Ama biraz daha zamanı olduğunu düşündüğüm için , beklemeye aldım. Sayın Prof hocam a direnç ve desteklerini sorup ,kendisinin de bilgisini almak istiyorum. Sorduğum ve Soracağım hisseler kesinlikle kendi çalışmam olup ,asla ve asla YTD.
    Hangi hisse...?

Sayfa 796/940 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •