Sayfa 809/940 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Sayın Prof, sordum kimsede tık yok. Bende işime gücüme bakayım dedim. Napalım. Bir yakınım 11 TL den beridir bu hissede.yaklaşık 2 aydır uzaktan takip ediyordum. Son zamanlarda baya bir atak yaptı. Yerli tohum, örtü altı tarım ve ihracat işi için yüklü yatırım yapan bir şirket. Sermeye tavanı da epey artırdı . 1 ilaç firması satın aldı, diğerinin de 51 payını satın aldı. Önümüzdeki 3-5 yılda çok güzel getiri sağlayabilir diye sesli/sessiz düşünüyorum.
    Ancaaak yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece beni bağlar.
    HEKTS
    hareketli başladı gerçekten açılışta emin olamadım güzelde bir alım fiyatı vardı. Tebrik ederim bol kazançlar essolcan bey

2.  Alıntı Originally Posted by s.acar Yazıyı Oku
    HEKTS
    hareketli başladı gerçekten açılışta emin olamadım güzelde bir alım fiyatı vardı. Tebrik ederim bol kazançlar essolcan bey
    Teşekkür ederim. Size de bol kazançlar.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Adem bey, sabah sabah ostim de yine bir haber 2 şirketle kat karşılığı konut projesi sözleşmesi imzalamışlar. Bugünde tavan olur mu dersiniz?
    Ytd
    Esselocan bey haber cuma günün düştü kap’a...bugünde imzalar atıldı,güzel ve olumlu bir anlaşma gibi gözüküyor.Bakalım izleyip göreceğiz. Şişman parmak nederse o olur. ))) YTD

4. Herkese bol kazançlı bir diliyorum. Çok uzatmadan derdimi anlatmak isterim. Burada yeni olduğumu söylemiştim. Aynı zamanda borsada da yeni ve bilinçsiz bir kişiyim. Öğrenmek için okuyor ve dinliyorum. Ancak henüz alfabeyi öğreniyor gibiyim. Bu süreçte forumda bir süredir takip ettiğim ve güven veren isimlerin önerilerini ve takip ettiği listeleri takip ederek kazanmaya çalışıyorum. Tabi ki tamamen kendi insiyatifim dahilinde. Uyguladığım bu metodu güçlendirmek için ne yapmalıyım. vakit ayırıp cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ODAS ; 3.97 kapanış...
    DİRENÇ ; 3.99...
    DESTEK ; 3.85 - 3.67 - 3.58...
    Yukarıda ; 3.99 kanal direnci sağlam geçilirse trend değişir...
    4.04 - 4.25 - 4.40 takip edilecek...
    Y.T.D.
    Tesekkurler....

6.  Alıntı Originally Posted by s.acar Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlı bir diliyorum. Çok uzatmadan derdimi anlatmak isterim. Burada yeni olduğumu söylemiştim. Aynı zamanda borsada da yeni ve bilinçsiz bir kişiyim. Öğrenmek için okuyor ve dinliyorum. Ancak henüz alfabeyi öğreniyor gibiyim. Bu süreçte forumda bir süredir takip ettiğim ve güven veren isimlerin önerilerini ve takip ettiği listeleri takip ederek kazanmaya çalışıyorum. Tabi ki tamamen kendi insiyatifim dahilinde. Uyguladığım bu metodu güçlendirmek için ne yapmalıyım. vakit ayırıp cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.
    Öncelikle paranız yatırım için ayrılmış, bütçenizden soyutlanmış olması gerekiyor. Bu parayı yok kabul ederek al-sat yapmalısınız. Vadenizi ve yatırım şeklinizi kendiniz seçmelisiniz.kısa 3 ay -orta 6-8 ay -uzun 12-15 ay. Borsa aleminde son 3-5 yılda üstadlar, hüstadlar, hocalar türedi aldı başını gitti. Hisse alırken kazandırır, alttan almak tabirini duymuşsunuzdur, giriş yeri çok önemlidir. Hisse alırken teknik analiz, temel analiz, takas analizi, gündem, iç ve dış politika, bir miktar da sağdan soldan duyum dediğimiz farazi haberler duyarız, işte tüm bunları karma yaparak bir yol bulmalısınız. Panik işlem hataya sebep olur ve zarar ettirir.
    Benim küçük yatırımcı olarak bildiklerim bunlar. Eklemek isteyen olursa yazabilir.
    Ancaaaak yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Günaydınnn hayırlı haftalar....
     Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Günaydın, Allah cc işinizi gücünüzü rast getirsin. Dualarınız kabul, gönlünüz huzur dolu olsun.
    Sizdostlarada günaydın .KLMSN 17.96 sattım çorba parasını sabah sabah çıkardık kısa zamanda bereket versin.

8. VKGYO 3.76 la takibe aldım.YTD.

Sayfa 809/940 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •