Sayfa 816/940 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Günlükte çorbayla yetinmeyi bilen birisinin , yemek elden gidiyor. Ama neyse hanımlar zaten hep diyet yapar, fazla yemek yemezler.
    Ytd
    Kısa vadeli işlem yaptıklarımda kısa hedefler koyuyorum.19.0 akşamdan emir girmiştim bu seviye fibo % 38 di stopta yakın stop koyuyorum.Endeksin durumu malum heran düzeltmelere girebilir endişeside var.Aç gözlü olmamak gerekiyor.Orta vedeli hisselerde farlı strateji uyguluyorum.Öğreneceğiz kardeşim başka yolu yok.Kaybettiklerimizi geri alacağız.Pes etmek yok.Çok çalışacağız ki başarı gelsin.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Kısa vadeli işlem yaptıklarımda kısa hedefler koyuyorum.19.0 akşamdan emir girmiştim bu seviye fibo % 38 di stopta yakın stop koyuyorum.Endeksin durumu malum heran düzeltmelere girebilir endişeside var.Aç gözlü olmamak gerekiyor.Orta vedeli hisselerde farlı strateji uyguluyorum.Öğreneceğiz kardeşim başka yolu yok.Kaybettiklerimizi geri alacağız.Pes etmek yok.Çok çalışacağız ki başarı gelsin.
    Benden iyi olduğunuzu söyleyebilirim. Bazen al-satlarınız baş döndürüyor.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ceteris Yazıyı Oku
    Merhabalar bir süredir sizleri ilgiyle takip ediyorum ,vkfyo ilr ilgili görşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Sanki bir hareketlenme yapacak gibi..YTD.
    Yabancı girişi varsa hareket her zaman olur.
    Ama yine de ytd

4. Tesekkur ederim.Saygılarımla...

5.  Alıntı Originally Posted by ceteris Yazıyı Oku
    Merhabalar bir süredir sizleri ilgiyle takip ediyorum ,vkfyo ilr ilgili görşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Sanki bir hareketlenme yapacak gibi..YTD.
    Alta 7.49 üste 7.68 üzeri takip edilir.Bir lotla izlemeye aldım.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Benden iyi olduğunuzu söyleyebilirim. Bazen al-satlarınız baş döndürüyor.
    Ytd
    Estağfirullah kardeşim.O sizin tevazunuz...

7.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Doğrudur. Egeen inin emekleme dönemi gibi bir hisse. İlerde çok iyi olacak diye düşünüyorum. Hele ki TOGG a parça temini yaparsa ufff tadı pek güzel olur. Ama tabi hepsi için ytd
     Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    İşte böyle temel özellikli hisseleri teknik olarak incelemeye gerek yok aslında...Böyle hisseler al- sat lık değil, al- yat lık hisselerdir...
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Bu minvalde TOGG a parça temini konusunda PARSAN da öngördüğüm adaylar arasında sivriliyor. Ancak tabi ki hepsi için ytd
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Çoktandır takibimde daha öncede düşüncelerimi aktarmiştim.Orta ve uzun vadede takibimde olacak.
    Geçmişte CEMTS ve PARSN in söylediklerimiz.Aynen devam....

8. Veeee HUBVC 19.90 gitti.Akşam yemeğide çıktı.Rabbime şükürler olsun.

BUDA TAVANA GİDERSE İKİNCİ TAVANI ELİMİZLE KAÇIRMIŞ OLURUZ.

Sayfa 816/940 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •