Sayfa 846/940 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Tavan yapmış daha ne olsun...))
    Sayın Prof hoşgeldiniz. Nasılsınız efendim, haftanız nasıl geçti??
    Bugün yüne Bofalgo ortalığı duman etti.

2.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Sayın Prof hoşgeldiniz. Nasılsınız efendim, haftanız nasıl geçti??
    Bugün yüne Bofalgo ortalığı duman etti.
    Teşekkür ederim... İyiyim diyelim iyi olsun...
    Sizde iyisinizdir umarım...
    Beklenen düzeltmeler...Piyasalarımızın yeni heyecanlara ihtiyacı var...Yeni yatırımcılar rekor kırdı... Borsaya katılım olarak... Çoğu hayal kırıklığına uğradı... Birçoğuda yatırımcı oldu...Ben tanıdıklarıma dedim ama... Yeni girdiniz ne bekliyordunuz...??? Borsada para kaybetmeden kazanmayı öğrenemezsiniz diye...Beklediğini bulamadı yeni ky lar ve çoğu hüsran... Bu yüzden yeni katılımcılar bitti...Şimdi iş Yabancı ve bıyıklı yabancılarda...Bunun içinde yeni ve güzel haber akışına ihtitaç var...Lokomotifler yükselemediği için düşemiyor,bu yüzdende endeks de sert düzeltme olamıyor...Tabiki istemiyoruz ama bir şekilde düzelmesi lazım... Büyük hedefler için şart görünüyor... Bu benim düşüncem...olmayadabilir...Ama yukarısı için bir heyecan şart...Elimizdeki tek heyecan da Pandeminin bitmesi...bu da hemen olamayacağı için Borsamız her türlü senaryo ya hazır beklemede...
    Dikkatli olarak devam...
    Y.T.D.
    Son düzenleme : Eski_prof; 22-01-2021 saat: 23:54.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Tavan yapmış daha ne olsun...))
    Çok şükür tavan oldu🙂 ilerisi için bir analiziniz var mı? Geçmişte yorum göremedim.

4. İyi günler sayın EskiProf ve değerli forum üyeleri;
    Bu forumdaki ilk mesajımı 22.12.2020'de paylaşmıştım, TKNSA ve ADESE için destek-direnç istemiştim.
    TKNSA'yı 2 aydır, ADESE'yi 6 aydır tutuyordum, lakin TKNSA sinir sistemini fazlasıyla yoran bir kağıt, sabır testini geçemedim ve dün sabah borsanın da düzeltme yapacağı izlenimi hatasına kapılarak maliyetimde iken sabahtan stopladım, hemen akabinde sert bir alımla kısa sürede tavana yürüdü, tüm KY'lar gibi afalladım, bakakaldım. ADESE'de daha inatçıyım, yakın zamanda yazılmış destek-direnç forumda bulamadım, rica etsem ADESE için hsonu müsaitliğiniz olursa bakabilir misiniz.
    Sayın esselocan TKNSA ile ilgili temel bilgiler vermişti zaten, ben şahsen bilançoya kadar 12-15 tl arası gidip geleceğini öngördüğüm için dün sabah sattım ama haftaya tavan serileri olmasını öngörür müsünüz, yoksa böyle gelgitler ile sabır testlerine devam eder mi? Saygılar sunarım.

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim... İyiyim diyelim iyi olsun...
    Sizde iyisinizdir umarım...
    Beklenen düzeltmeler...Piyasalarımızın yeni heyecanlara ihtiyacı var...Yeni yatırımcılar rekor kırdı... Borsaya katılım olarak... Çoğu hayal kırıklığına uğradı... Birçoğuda yatırımcı oldu...Ben tanıdıklarıma dedim ama... Yeni girdiniz ne bekliyordunuz...??? Borsada para kaybetmeden kazanmayı öğrenemezsiniz diye...Beklediğini bulamadı yeni ky lar ve çoğu hüsran... Bu yüzden yeni katılımcılar bitti...Şimdi iş Yabancı ve bıyıklı yabancılarda...Bunun içinde yeni ve güzel haber akışına ihtitaç var...Lokomotifler yükselemediği için düşemiyor,bu yüzdende endeks de sert düzeltme olamıyor...Tabiki istemiyoruz ama bir şekilde düzelmesi lazım... Büyük hedefler için şart görünüyor... Bu benim düşüncem...olmayadabilir...Ama yukarısı için bir heyecan şart...Elimizdeki tek heyecan da Pandeminin bitmesi...bu da hemen olamayacağı için Borsamız her türlü senaryo ya hazır beklemede...
    Dikkatli olarak devam...
    Y.T.D.
    Değerlendirme için teşekkür ederim. Hayırlı günler diliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...
    Ama tekrar bakılması gerekiyor... Seviyelerde değişiklikler olabilir... Bir ara bakalım...
    Y.T.D.
    Sayin Hocam,
    Isyat 3,79 dan kapatti. Eğer burayi kirar ise 4,02 mi test edecek?
    Değerli yorumlariniz icin teşekkürler
    YTD

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by alosk Yazıyı Oku
    İyi günler sayın EskiProf ve değerli forum üyeleri;
    Bu forumdaki ilk mesajımı 22.12.2020'de paylaşmıştım, TKNSA ve ADESE için destek-direnç istemiştim.
    TKNSA'yı 2 aydır, ADESE'yi 6 aydır tutuyordum, lakin TKNSA sinir sistemini fazlasıyla yoran bir kağıt, sabır testini geçemedim ve dün sabah borsanın da düzeltme yapacağı izlenimi hatasına kapılarak maliyetimde iken sabahtan stopladım, hemen akabinde sert bir alımla kısa sürede tavana yürüdü, tüm KY'lar gibi afalladım, bakakaldım. ADESE'de daha inatçıyım, yakın zamanda yazılmış destek-direnç forumda bulamadım, rica etsem ADESE için hsonu müsaitliğiniz olursa bakabilir misiniz.
    Sayın esselocan TKNSA ile ilgili temel bilgiler vermişti zaten, ben şahsen bilançoya kadar 12-15 tl arası gidip geleceğini öngördüğüm için dün sabah sattım ama haftaya tavan serileri olmasını öngörür müsünüz, yoksa böyle gelgitler ile sabır testlerine devam eder mi? Saygılar sunarım.
    Tknsa 14.53 kapanış
    Destek: 14.38-13.90-13.28......11.80
    Buraya kadar değdi ve sonrasında yukarı ataklara başladı. Cuma en son 15.14 ten döndü yine 14,53 ten kapadı. 14,75 altında kapattığı iyi olamamış demişti sayın PROF 6 Aralık 2020 tarihindeki paylaşımda ...
    tekrar bakılması iyi olurdu ancak benim görüşüm ve olmasını istediğim şey gördüğü zirve olan 17,52 büyük çanağı kapatması , yanına derinlik kadar veya yarısı kadar bayrak/flama çekmesi. Rakam olarak da 7 TL veya 3 TL kadar direk boyu bekliyorum. Bu da 20 TL veya 23 TL yapar. Temel olarak 2020 yılı satış değerlendirmesi var, sermaye tavanını yenilediler 300 mly TL olarak. En son karne hediyesi İndirimli satışlar var.
    Benim beklentilerim bunlar ama gerçeklemek diye bir şey yok tamamen yanılabilirim de, sonuçta basit küçük bir yatırımcıyım.
    Yazdıklarımın hepsi için yatırım tavsiyesi değildir
    Saygılar...

8. Saygi deger arkadaslar merhaba,
    Sizden ricam #ismen ve duseni kirmis gibi gozuken #etyat icin yorumlarinizi rica ederim.

Sayfa 846/940 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •