Sayfa 848/940 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Bu endeks herkes düzeltme bekliyor bence ralliye devam 2023 e dolar zirvesi görülür bu para bolluğunda altın dolar dan kaçan borsaya yabancı geçte olsa gelecek tır.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam.Endeksin destekleri 1508 ve 1475 önemli, yukarda 1560 direnci üzerinde iki gün kalabilse(ki bir türlü kalıcı olamıyor ) 1620-40 civarına gider. Aslında mart ayin ilk haftasına dek 1475 -1640 arası yatay bir bandta kalmaya devam eder. 19 şubatta Fitch notumuzla ilgili açıklama yapacak. S&p var olanı teyit etsede ılımlı bir içerik vardı. Sadece mart ortasından sonra dış politikada ABD ile sıkıntılı bir süreç basliyabilir. Eğer ABD ile ciddi sıkıntılar oluşmasa asıl rali o zaman başlar ve 1800 leri görebiliriz. Ytd.
    Şunu unuttum ABD ile bir sıkıntı oluşursa 1350 lere dek bir düzeltme gelebilir. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Aslında biraz endeks e yoğunlaşıp fikir ve beklentilerinizi konuşsak... Merak ediyorum arkadaşların aklındaki hedef neresi yada daha önemlisi nezaman neresi...?
    Bunun üzerine geniş bir endeks destek direnç seviyelerini yazacağım tekrardan...
    Çünkü hisseler(istisnalar hariç) nekadar sağlam, nekadar bekkentili (çoğu), nekadar söylentili hatta biraz daha ileri götürüyorum altın kaplama dahi olsa ;Endeks kadar değerlidir...
    Y.T.D.
    Cevaplar az ama önemli kişilerden geldi...

4.  Alıntı Originally Posted by peroksit_74 Yazıyı Oku
    Hocam,
    Ben bir realizasyon bekliyorum acikcasi ama bunu herkes bekledigi icin ters köşe olurmuyuz diye ve borsa hep beklentinin tam tersi hareket ettiği için full malda bekliyorum.
    Birde hocam, endeksin pozitif yada negatif yönde hareketinden daha ziyade doğru kağıta bulunmanim daha önemli olduğunu düşünüyorum.
    Saygilar
    Ytd.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok güzel ve klasik cevap...Aslında doğru söylüyorsunuz düz mantık...Borsada ters işlem...Ama sözde...Yani yukarıda herkes dediğiniz muhtemelen ky...Çünkü by lar beklenti yaratırlar ky larda uyarlar...İşte ne olursa o anda olur...işin tuhaf yanı yüzde elli elli...şimdi napacağız...?? ))
    Doğru hissede olmak önemli diyorsunuz...
    Teşekkür ederim cevap için...
    Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar Sayın Prof , Endeks Hiç Hoşuma Gitmiyor,Dikkatli İşlem Yapmakta Fayda Var. Şahsi Düşüncem YTD ...
    Evet Adem bey dikkat diyor...Haklı olarak...
    Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar efendim . Çok değerli yorum ve değerlendirmenizi bekliyoruz. Ekonomi düzeldikçe yükselen trent devam eder diye düşünüyorum.
    Ytd
    esselocan bey, Gündem ve ekonomi diyerek geniş bir perspektiften bakıyor...Yani uzun vade her halükarda şenliş var diyor... Keskinlik doğru...
    Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam.Endeksin destekleri 1508 ve 1475 önemli, yukarda 1560 direnci üzerinde iki gün kalabilse(ki bir türlü kalıcı olamıyor ) 1620-40 civarına gider. Aslında mart ayin ilk haftasına dek 1475 -1640 arası yatay bir bandta kalmaya devam eder. 19 şubatta Fitch notumuzla ilgili açıklama yapacak. S&p var olanı teyit etsede ılımlı bir içerik vardı. Sadece mart ortasından sonra dış politikada ABD ile sıkıntılı bir süreç basliyabilir. Eğer ABD ile ciddi sıkıntılar oluşmasa asıl rali o zaman başlar ve 1800 leri görebiliriz. Ytd.
    Esma hanım teknik olarak ifade etmiş ve sonradan Abd ile ilişkileri işaret ederek Gündemide katmış...Tamamen temkinli olalım anlamında yorumlamış...
    Katılıyorum...
    Y.T.D.

8. Önemli kişilerden önemli cevaplar...
    Teşekkürler arkadaşlar...

Sayfa 848/940 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz