Sayfa 864/940 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    ve 18.50 tekrardan satış aşağılarda beklerim..ytd.
    18.22 yerine konuldu.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by eski_prof Yazıyı Oku
    rygyo ; 5.62 işlem görüyor...
    5.37 hala gündemde ama önemli destek olarak...
    direnç ; 5.73 - 5.97 - 6.14 - 6.27...
    destek ; 5.37 ve önemli...
    Yukarıda yazdığım dirençler normalde oldukça sert...
    özellikle koyu renkte işaretlediğim dirençler...
    Ilki gösterge diğeri ise hareketin hızlanacağı kanal direnci...
    6.27 sağlam geçilip desteklenirse ; 7.61 hedef direncini yapabilir...
    Y.t.d.
    elinize sağlık .Allah razi olsun hocam.sadece izliyorum.varmı yakın takiplik bir hisse?

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    elinize sağlık .allah razi olsun hocam.sadece izliyorum.varmı yakın takiplik bir hisse?
    Takipte hisse çok da... Endeksi takip etmek benim için daha önemli şuan... Fırsatlar bitmez...Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Takipte hisse çok da... Endeksi takip etmek benim için daha önemli şuan... Fırsatlar bitmez...Y.T.D.
    Siz yazında endekside takip ediyoruz.Sıkıntı yok.19 şubattaki Fitch olumlu bir bildirimde bulunursa bankalara giriş olur yoksa kamu bankalarına pek yanaşmazlar diye düşünüyorum.YTd.

5. Hocam yeminle kalp kalbe karşı derler ,şimdi eski yazdıklarımıza bakıyordum Kfein için ...yine nokta atışı tebrik ediyorum. Sonrası 25,80 kanalına girer ve hareketlenebilir demişsiniz. Bu dalganın son direnç noktası da 28.48 die not düşüşsünüz. Teşekkür ederim. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Siz yazında endekside takip ediyoruz.Sıkıntı yok.19 şubattaki Fitch olumlu bir bildirimde bulunursa bankalara giriş olur yoksa kamu bankalarına pek yanaşmazlar diye düşünüyorum.YTd.
    ENDEKS de 1505.00 hem önemli hemde psikolojik destek...
    Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hocam yeminle kalp kalbe karşı derler ,şimdi eski yazdıklarımıza bakıyordum Kfein için ...yine nokta atışı tebrik ediyorum. Sonrası 25,80 kanalına girer ve hareketlenebilir demişsiniz. Bu dalganın son direnç noktası da 28.48 die not düşüşsünüz. Teşekkür ederim. YTD
    Eyvallah kardeşim... ))

8. bende sizleri görüp heves ediyorum. SANKO'yla oynadım bugün ve şansım yanımdaydı. Yüzler gülüyor. Ne güzel

Sayfa 864/940 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •