Sayfa 872/940 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bizde senin gibi yaptık ve öyle düşündük eskilerde....Ama nakitin olsaydı istediğin hisseyi % 6 daha aşağıdan alabiliyordun.Oyunu kuralına göre oynamalıyız be esselocan bey...
    Şaka bir yana da zaten yeni yeni yeşile dönmüştük, tekrar bekleyeceğim. Hisselere aşık değilim ama kırmızı iken satsam ne fayda, beklerim hedeflere kadar. Nasıl olsa zaman konusunda sorun yok- orta uzun vade izlemeye devam.
    Ytd

2. Bir arkadaş demiş ki “ Borsa İstanbul'un adını BOFA İstanbul Borsası olarak değiştirebilirler.Bu kadar kuralsız HFT ya da Algoritma işlemi hiçbir yerde yok. En büyükten en sığ hisseye kadar her yerde var ve bazı hisselerde işlem hacminin %50'si ona ait. Eskiden %25 kuralı vardı ne oldu ona?”

Biz temel teknik ve takas analizi yapmaya çalışarak sadece mücadele edebiliyoruz, bunları altetmek mümkün değil. Hele bir de bunlara DUR diyen bir SPK BİST olmadıktan sonra bekleriz. Açığa satışlar robotlar kredili işlemler....
    ytd

3. Aaaahhh Prof hocam nereyesun? Ha bi çık gel daaa. 2 laf et özledik.

4.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Aaaahhh Prof hocam nereyesun? Ha bi çık gel daaa. 2 laf et özledik.
    Prof hocam gelse de söyleyeceği bir şey yok.Söylediğini söyledi zaten .1505 altı satışlar sertleşir dedi 1500 pisikolojik destek .Şimdi 1460-50 cıvarına gelse endeks rahatlanırdı.buralardan tepki veriyor ama yeterli olacak mı??? YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Prof hocam gelse de söyleyeceği bir şey yok.Söylediğini söyledi zaten .1505 altı satışlar sertleşir dedi 1500 pisikolojik destek .Şimdi 1460-50 cıvarına gelse endeks rahatlanırdı.buralardan tepki veriyor ama yeterli olacak mı??? YTD.
    Var olan tepki yetersiz kaldı .Geçende aşının yavaş gittiğini ve pandeminin uzun surebileceğini yazmıştım.Bide virusün mutasyona uğrarsa ekonomilerin zorlanacağını şimdide üretmle ilgili sıkıntılar ortaya çıktı.Ülkeler uzlaşmak zorundadır ,herkes kendini kurtarmaya çalışıyor ama böyle davranarak hiç bir ülke feraha çıkamaz.Rabbim içinde bulunduğumuz tüm sıkıntıları feraha çıkartın İNŞAALLAH:

6. Net bofa yüzünden bir bofaya kaldı BIST 100 o hale geldik..
    Kaçan zaten kaçtı..
    O yüzden ne olacağını kimse bilemez..
    Hocanın tespitler doğru idi BIST 100 de iz suren 1540 idi..
    Net destegi 1521 1507 bandı idi..deldi geçti orayı..
    Şimdi ne olur. Covid gibi bir düşüş mü yoksa yükselen kanal da dio bant hareketi mi..yoksa her yükseliş ölü kedi sıçraması mı vs buna bakmak lazım..
    Yükselirken ortalamalardan çok uzaklaştı şimdi zamansalliktan ötürü yaklaştık..
    50 günlük ortalama çok şeyden bahseder oraya daha var ama BIST 30 işte orada...
    Ayrıca xtum endeksine bakmak lazım..
    O yüzden hisse seçerken borclulugu az hikayesi olan seçilmeli...
    Durum bu olması gereken oldu özellikle yurt dışı dax tekrardan satış yönlü olunca psikolojik 1500 sınırı da kırıldı bu durumlar böyle..en son ki 940 testine benzetiyorum..bu hafta net yön belli olur..
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Var olan tepki yetersiz kaldı .Geçende aşının yavaş gittiğini ve pandeminin uzun surebileceğini yazmıştım.Bide virusün mutasyona uğrarsa ekonomilerin zorlanacağını şimdide üretmle ilgili sıkıntılar ortaya çıktı.Ülkeler uzlaşmak zorundadır ,herkes kendini kurtarmaya çalışıyor ama böyle davranarak hiç bir ülke feraha çıkamaz.Rabbim içinde bulunduğumuz tüm sıkıntıları feraha çıkartın İNŞAALLAH:
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Inveodan 156dan satarak kayıpsız kurtuldum. Sanko ve mndrs’i de elden çıkarttım. %80 nakit beklemedeyim. Nasipten öte yol yok

8. Piyasayadaki satışların büyük ihtimalle kredili işlemlerin kapatması da etkili oldu. Dışarı da çok iyi değil. Umarım 1440-1460 arasi bir yerden döner. Sağlam şirketler dönüşte çabuk toparlanır.borsada düşüş korkusunu hafifletmenin en iyi yolu guvenebileceğimiz bir şirkette olmak korkuyu hafifletir.
    Son düzenleme : esma; 27-01-2021 saat: 20:55.

Sayfa 872/940 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •