Sayfa 935/940 İlkİlk ... 435835885925933934935936937 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Esma baciniz ve mebes hisseleri o forumda guzel pazarladilar surekli yayin yaptilar, istah actilar yok bu hisse cok iyi yok su hisseyi topluyorlar cok yukselecek diye kucuk yatirimciyi yonlendirerek vebalini aldilar.

2.  Alıntı Originally Posted by Serap Yazıyı Oku
    Esma baciniz ve mebes hisseleri o forumda guzel pazarladilar surekli yayin yaptilar, istah actilar yok bu hisse cok iyi yok su hisseyi topluyorlar cok yukselecek diye kucuk yatirimciyi yonlendirerek vebalini aldilar.
    Öncelikle günaydın sayın serap hanım yeri geldi bende sordum 1 2 hisse hakkında lakin işin içine tlegram twitter ekle vs olayı girince ben o işleri anlamam da katılmamda şu sitede hisse hakkında yorumda bulunulması gayet normaldi takii işin rengi değişene kadar umarım zarar gören olmamışdır..lakin hisse alan kişiler neden araştırma yapmazlar mesela kuluçka nikli arkadaş sürekli iyi hisseler hakkında kendi sayfasında yorum yapıyor okudum bahsettiği hisse örnek traktör otokar 😊 yani bir sıkıntı görmedim bu gibi yorumlara eyw lakin hisse neti kullalarak bir yerlere üye vs toplamak bana tersoo

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Allah razı olsun hayırlı cumalar Esselocan bey.
    adem bey profesör hocamdan haber yokmu .aylardır yok forumda .inşALLAH sağlık sıhati yerindedir .merak ettim saygılar .böyle dürüst olan ve insanlara yardıcı olan kimseler çok zor bulunur .kıymetini bilemedik

4. Thodexe dönmüş burası anlaşılan..
    Cemtas alkim vs oven vardı.. korkmayın bu şirketler cidden iyi ancak temel size hisse aldırmaz seçtirir teknik aldırır..
    Olur böyle dönemler..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Allah razı olsun hayırlı cumalar Esselocan bey.
    Merhaba Adem13 bey, sayın Eski-Prof un gelmesi ümidiyle iyi günler.

6. Haydi ulan bizim uşaklar, gol ve goller bekliyoruz. Şans artık bize gülsün.

7. Eski prof hocamiz yok hala sanirim kutpo yorumu rica edecektim. Yardimci olacak arkadaş varsa sevinirim.

8. Buranın hiç tadı tuzu kalmadı. Kimsecikler yok…

Sayfa 935/940 İlkİlk ... 435835885925933934935936937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •