Sayfa 353/940 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Peki hocam.takibe devam edeceğim.kolay gelsin.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ISGYO ; 1.17 şuan...
    1.17 kanal direnci... Yani tam dirençten işlem görüyor... Burayı öncelikle destek yapmalı...Ama desteklesede ; 1.28 gibi yükselişin devamı için önemli bir direnç çıkacak önüne... Burayı geçerse ; 1.36 - 1.42 takip...buraları geçerse devamını yazarız...
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    ISGYO bakabilir miyiz

tşk
    ISGYO ; 1.19 dan işlem görüyor...
    Kısa süre önce yazmıştım... Hâlâ devam ediyor yukarıda yazdığım seviyeler... Öncelikle 1.17 destek olsun demiştik sonra ; 1.28 yükselişin devamı için önemli... Geçerse ;
    DİRENÇ ; 1.23 - 1.28 - 1.36 - 1.42 - 1.46 - 1.49...
    DESTEK 1.17...
    Yukarıda ; 1.49 sağlam geçilip desteklenirse tutulabilir ve hızlanabilir... Hedef direnci ; 1.81 olur ve deneyebilir...
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Öne çekeyim...
    Bundan sonraki kapanış /lar 104500 üzerinde olduğu sürece hep başka seviyelerden konuşacağız... Bunlarıda ara ara yazacağım...
    Olası düzeltmede ; 102500-102000 desteği önemli olacak...
    DESTEK ; 104500 - 103500 - 102000
    DİRENÇ ; 105765 - 108550 - 111350 - 113320 - 114800...
    İnşallah diyelim...
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ENDEKS ;
    Öne çekeyim...
    108550 önemliydi ve görmesini düşündüğüm seviyesiydi ve gördü...108770 den düzeltme geldi...Bu da olasıydı...
    Bemim için iki tane gösterge var aşağısı için;
    Birincisi ; 104500...
    İkincisi ; 102000...
    Yukarıda ise birdaha ; 108550 görülür özellikle üzerinde kapanış/lar yaparsa ; 111350 önüze çıkacak ve buranın geçilmesi çok daha önemli olacak...
    Y.T.D.
    Daha çok öne çekeriz çünkü seviyeler devam...
    Y.T.D.

4. sanki borsada hüsran yaşanıyor...sanki hiç yükseliş olmamış...sanki taban üstüne taban yedi...sanki sanki sanki.... Bu sitenin miadı dolmuş görünüyor...Nereye gitti bukadar insan bilsekde bizde oraya gitsek...paylaşım yok sohbet yok...
    Hakınızı helal edin arkadaşlar bir süre ara veriyorum belki tekrar görüşürüz...Benden yana varsa hakkım helal olsun... Kalanlara bol kazanclar diliyorum. Hoşçakalın...Paramız kaybolsada Sağlığımız kaybolmasın inşallah...

Son kez ; Y.T.D. ... ;))

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    sanki borsada hüsran yaşanıyor...sanki hiç yükseliş olmamış...sanki taban üstüne taban yedi...sanki sanki sanki.... Bu sitenin miadı dolmuş görünüyor...Nereye gitti bukadar insan bilsekde bizde oraya gitsek...paylaşım yok sohbet yok...
    Hakınızı helal edin arkadaşlar bir süre ara veriyorum belki tekrar görüşürüz...Benden yana varsa hakkım helal olsun... Kalanlara bol kazanclar diliyorum. Hoşçakalın...Paramız kaybolsada Sağlığımız kaybolmasın inşallah...

Son kez ; Y.T.D. ... ;))
    Başkan nereye gidiyor sun tecrübe ve bilgi donanım olarak faydalı bilgiler paylaşım yapıyorsunuz emegineze sağlık daha gidecek çok yolumuz var

6. Sizi tanimiyorum ama birkac aydir takip ediyorum sayenizde verdiginiz bilgilere göre hareket ederek hatiri sayilir meblaglar kazandim umarim vazgecersiniz bu fikrinizden .benim gibi borsa bilgisi az insanlar sizin bilgi tecrübelerine ihtiyaci var yoksa bizler maalsef kaybetmeye mahkumuz yada bu işlerden uzak durmamiz gerecek

7. Hocam herkes sizi takip ediyor.Son dönemde de en aktiflerden biriyim.Azıcık hatrımız varsa kırmayın bizleri.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    sanki borsada hüsran yaşanıyor...sanki hiç yükseliş olmamış...sanki taban üstüne taban yedi...sanki sanki sanki.... Bu sitenin miadı dolmuş görünüyor...Nereye gitti bukadar insan bilsekde bizde oraya gitsek...paylaşım yok sohbet yok...

Son kez ; Y.T.D. ... ;))
    Hocam sizi daha yeni keşfettim. Bilgi ve fikirleriniz bizim için hazine. Nolur gitmeyin.

Sayfa 353/940 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •